Kosifler Group Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kosifler Group personel alımı yapacak!

Kosifler Group iş başvurusu yaparak sizde Kosifler Group’ın gücünden güç alabilirsiniz. Kosifler Group personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kosifler Group eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kosifler Group insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

KOSİFLER OTO

KOSİFLER İNŞAAT

KOSİFLER SİGORTA

Size ve ailenize ait tüm mal varlığınızı dışarıdan gelecek her türlü tehlikeye karşı şemsiyemiz altında treylere yükledik.

Profesyonel kadromuz ile ülkemizin en büyük 5 sigorta şirketinin A acenteliği ve 20 şirketin tamir servis anlaşmasıyla hizmetinizdeyiz.

Yetkili Acentesi Olduğumuz ve Servis Anlaşmalı Sigorta Şirketleri
Groupama – Anadolu Sigorta – Allianz – Axa – Güneş Sigorta

Kariyer

Kosifler Group olarak çalışanlarımızı; iş planlarımız doğrultusunda Kosifler Group’un değerlerini ve işin gerektirdiği yetkinlikleri karşılayacak, yüksek motivasyon ve performansları ile katkı sağlayacak, grubumuzu geleceğe taşıyacak potansiyele sahip adaylar arasından seçmeye özen gösteriyoruz.

Boş pozisyonlar, şirket içi e-mail, gazete ilanı, insan kaynakları portalları ile duyurulmaktadır. İlk etapta pozisyona geçiş yapmak isteyen şirket çalışanlarımızdan, şirket çalışanlarımızın önerdiği adaylardan, şirket aday veritabanından adaylar değerlendirilmektedir. Eğitim ve deneyim olarak uygun görülen adaylarla pozisyon için mülakat görüşmeleri yapılıp, uygun görülen adayın referans kontrolünü takiben, adaya teklif geçilmektedir. Pozisyonun kapanmasını takiben, görüşme yapmış olduğumuz tüm adaylara süreç ve sonuç ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır.

Kariyer yönetimi

Kurumumuzun kariyer yönetiminde temel amacı, insan kaynaklarını etkili ve verimli kullanmak, işe bağlılığı ve iş tatminini arttırmak, çalışanlarımızı yeni ve değişik alanlara girmeleri için teşvik etmek, çalışanlarımızın yeteneklerini kariyer fırsatlarına uygun olarak düzenlemek, eğitim programları oluşturmak ve personeli rotasyona tabi tutmak olarak belirlenebilir.

Kendisine verilen hedeflere başarı ile ulaşan, yetkinlik ve teknik bilgisini sürekli geliştiren, işine katkı sağlayan ve fark yaratan davranış ve sonuçlar elde eden çalışanlarımız bir üst pozisyon için yönlendirilir ve bu amaçla gelişimlerine katkı sağlanır.

Çalışanlarımızın başarılı sonuçları doğrultusunda kişisel gelişim hedefleri ile tüm şirketlerimizin olanakları uyumlandırılır. Terfi, nakil ve görev değişikliği gibi uygulamalar ile çalışanlarımıza farklı kariyer yolları çizilir.

Başvuru formu için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*