Piyu Market Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ülkemizde süpermarket ve marketçilik sektöründe oldukça önemli bir konuma sahip olmasıyla öne çıkan PİYU Market markası, Adana Çukurova merkezli bir firmadır. Günümüzde 16 farklı şube ile Adana ilinin en gözde süpermarketlerinden bir tanesi olan firma, yüzlerce kişiye istihdam sağlamaktadır.

PİYU Market İş İlanları

PİYU Market firması, oldukça geniş ve zengin içerikli iş kolları ile öne çıkmakta ve çeşitli sektörler için büyük ölçüde profesyonel elemanlar istihdam etmesi ile tanınmaktadır. Söz konusu marka, özellikle market içerisinde günlük olarak çalışan personel ve genel market sorumlusu gibi çeşitli iş dallarında geniş içerikli istihdam sağlamaktadır.

Nasıl Başvurulur?

PİYU Market markasının çeşitli iş kollarında istihdam sunmuş olduğu bilinen bir gerçek olmakla beraber, söz konusu firmanın hizmetlerine iş başvuru ilanı doldurarak erişmek mümkündür. Özellikle çeşitli iş alım ve personel arama firmalarının web sitesi üzerinden de firmanın çeşitli iş ilanlarına başvurabilmek mümkündür.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

PİYU Market markası, oldukça farklı ve geniş içerikli iş kollarında profesyonel elemanlar istihdam etmesi ile öne çıkmaktadır. Genel olarak belirli özelliklere sahip olan kalifiye elemanları istihdam etmekte olan söz konusu firma, çeşitli iş dalları için direkt olarak personel alımı yapmaktadır.

  • Market Kasiyeri,
  • Reyon Görevlisi,
  • Satış Sorumlusu.

Pozisyon Açıklamaları

  • Market Kasiyeri: Markete gelen müşterilerin kasa ile ilgili olan tüm işlemlerini gerçekleştirilmesi ve kasa açılış ve kapanış işleri sürecindeki ödemelerin ve genel işleyişin yürütülmesini sağlayan teknik elemanlardır.
  • Reyon Görevlisi: Çeşitli market ve süpermarketlerdeki reyonların düzenli ve tertipli olması, genel mağaza içerisinde düzenin sağlanması ve stok takibinin yapılmasından sorumlu olan personeldir.
  • Satış Sorumlusu: Özellikle satış ve pazarlama işleri anlamında yeni stratejiler belirlenmesi, hedef müşteri kitlesine uygun hizmet sunulması ve genel satış işlerinden direkt olarak sorumlu olan profesyonel personellerdir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: Minimum 18.

Çalışma Saatleri: Haftada 1 gün tatil olmak üzere hafta içi. Hafta içi 10:00-22:00.

Alım Yapılacak Şehirler: Çukurova, Adana.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*