Artvin İstanbul Bazaar AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2023

istanbul-bazaar-avm-personel-alımı

İstanbul Bazaar AVM personel alımı yapacak!

İstanbul Bazaar AVM iş başvurusu yaparak sizde İstanbul Bazaar AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. İstanbul Bazaar AVM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan İstanbul Bazaar AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. İstanbul Bazaar AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Türkiye’nin ilk sınır alışveriş merkezi İstanbul Bazaar açıldı. İstanbul Bazaar 1.5 milyar dolar olan bölgedeki ticari hacmi yüzde yüz artıracak.

Kuzey Yatırım tarafından 10 milyon Dolar’lık yatırım ile gerçekleştirilen Türkiye’nin ilk sınır, Artvin’in de tek alışveriş merkezi olan İstanbul Bazaar, 10 Temmuz cumartesi günü kapılarını müşterilerine açtı.

Türkiye’nin en önemli sınır ticaretinin yaşandığı Artvin Hopa Sarp Sınır Kapısı’nda açılan İstanbul Bazaar, sınırdaki ticarete cevap vererek; bölgenin ticari hacmini arttırmak, her gün sınırdan geçen 15 bin kişiye kaliteli hizmet anlayışıyla alışveriş imkanı sunmayı hedefliyor.

Türkiye ve Gürcistan arasında sınır ticaretinin en önemli ayağını oluşturacak olan İstanbul Bazaar, iki ülke arasında 2007 yılında imzalanan ve bölge esnafı tarafından hala tam olarak anlaşılmayan Serbest Ticaret Anlaşması’nın sağlıklı bir şekilde uygulanması için de önemli bir yer teşkil edecek.İstanbul Bazaar’ın açılmasıyla, bölgede komşu ülkeler ve Türkiye arasındaki kayıt dışı ekonominin önüne geçilmesi hedefleniyor.

Kuzey Yatırım, tarafından 1 yıl gibi kısa bir sürede inşa edilen İstanbul Bazaar’da önemli Türk markaları bir arada yer alıyor. ADİDAS, MAVİ, HUMMEL, PUMA, MADAME COCO, FLO, ENGLISH HOME, DEFACTO, DERİMOD, KOTON, TABBAH, SULTAN AHMET KÖFTECİSİ, BURGER KİNG, GRATİS, YVES ROCHER, FUNCİTY, CİNEBOX, TAKI SHOP,KİĞILI, SABRİ ÖZEL, DAVİD WALKER, MUYA, LC WAİKİKİ, LK&JNS, AROW VE CMF bu markalar arasında yer alıyor.

İletişim için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*