Pink & More Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Pink & More 2013 yılında kurulmuş olan bir züccaciye firmasıdır. İlk olarak kendi yaptığı tasarımları internet sitesi üzerinden satmaya başlayarak iş dünyasına giriş yapan firma, günümüzde 5 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Pink & More Avrupa’da geniş satış operasyonlarını başarılı bir şekilde yürütmektedir. Tamamen özgün tasarımlarla birçok özel koleksiyona imza atmaktadır.

Pink & More İş İlanları

Birçok farklı alandan çalışana ev sahipliği yapan Pink & More, dönem dönem iş ilanları yayınlamaktadır. Pink & More, farklı iş ilanı yayınlayan sitelerdeki profilinde, genel olarak ihtiyaç duyulan personel açığını paylaşmaktadır. Bu firmada iş sahibi olmak isteyen kişiler öncelikle bu siteleri inceleyebilir. 

Fakat bu sitelerde firmanın aktif olarak yayında bulunmayan pozisyonları için firmayla iletişime geçerek ilgili pozisyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda bu firma yeni mağazalar açmaya devam ettiği için, çeşitli şehirlerde şubeler açmaya devam etmektedir. Dolayısıyla bulunduğunuz şehirdeki ilanları mutlaka inceleyebilirsiniz.

Nasıl Başvurulur?

Pink & More firması bünyesinde yüzlerce çalışan bulunmaktadır. Firma pek çok farklı departman için personel alımlarını dönemsel olarak gerçekleştirmektedir. Bu yüzden mutlaka Pink & More web sitesi takip edilerek ilgili iş ilanları kontrol edilmeli. Peki bu firmaya nasıl başvuruda bulunulur? Öncelikle firmanın kurumsal internet ağları mutlaka takip edilip incelenmelidir.

Sonrasında çeşitli kariyer sitelerinde firma pozisyonlarını takip ederek CV doldurabilir ve talep ettiğiniz pozisyona başvuruda bulunabilirsiniz. Çeşitli kariyer sitelerinden, örneğin kariyer.net gibi iş başvurusunda bulunmak için;

  1. İlk olarak siteye üye olarak, yetkinlikleriniz doğrultusunda CV hazırlanmalıdır.
  2. Sonrasında markanın site içindeki profiline giderek(Pink&More) ilgili ilanları inceleyebilirsiniz.
  3. İncelediğiniz ilanlar doğrultusunda ilgilendiğiniz pozisyona, doldurduğunuz CV ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Satış Danışmanı
  • Mağaza Müdürü
  • Muhasebe Sorumlusu

Pozisyon Açıklamaları

  • Satış Danışmanı: Mağazaya gelen müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirerek, mağazada rehberlik etmek…
  • Mağaza Müdürü: Genel olarak mağazadaki her türlü ürün ve çalışandan sorumlu olarak, o şubenin sorumluluğunu almak.
  • Muhasebe Sorumlusu: Firmadaki muhasebe hesaplarının takibini gerçekleştirmek…

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 09:00 – 18:00, Pazar günleri tatil.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*