Pfizer Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Pfizer-150x150

Pfizer personel alımı yapacak!

Pfizer iş başvurusu yaparak sizde Pfizer’ın gücünden güç alabilirsiniz. Pfizer personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Pfizer eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Pfizer insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İşe Alım ve Başvuru Süreci

Amacımız, önde gelen işveren olma vizyonumuz doğrultusunda, sunduğumuz imkanlar ve yarattığımız olumlu imaj ile en iyi ve nitelikli kişileri bünyemize çekmektir.

  • Pozisyona değil, Pfizer’e işe alım yaparız. İlerinin yöneticisi olma isteğine ve potansiyeline sahip kişiler Pfizer takımına katılır.
  • İşin gerektirdiğinden fazla yetkinlik ve kapasiteye sahip kişileri işe alırız.
  • Kişileri en iyi yapabilecekleri değil, en çok gelişebilecekleri pozisyonlara getirir; ek sorumluluklar veririz.
  • “Önde Gelen İşveren” olma vizyonumuz doğrultusunda, üniversitelerle ve ilgili medya kuruluşlarıyla yakın işbirliği içindeyiz.
  • İşe başvurularını websitemiz aracılığı ile alıyoruz.
  • İşe alımda psikoteknik ve İngilizce testlerini kullanıyor, aşamalı mülakatlar yapıyor; gerekli pozisyonarda kişilik envanteri uyguluyoruz.

Kariyer Gelişimi

Amacımız, Pfizer Türkiye ve tüm dünya Pfizerleri için, Pfizer’in dünya çapındaki başarısını etkileyecek liderler yetiştirmektir. Pfizer’de yetişmiş olan liderler, kendilerinin yerine geçmeye aday yeni liderler ortaya çıkarmak ve geliştirmek için daima çalışırlar. Kariyer gelişiminde, rotasyon, performans ve fırsat eşitliği temeldir.

Pfizer’de tüm çalışanlarımızın gelişimleri sistematik olarak değerlendirilir; değerlendirme sonuçları ve bireysel kariyer hedefleri doğrultusunda çalışanlarımızın kariyer yolları çizilir. Senelik olarak gerçekleştirilen kişisel gelişim planlarının amacı:

  • Çalışanın güçlü olduğu alanları korumak ve şirketin çalışanın bu yönlerinden daha fazla faydalanabileceği çalışmaları planlamak,
  • Çalışanın geliştirmesi gereken alanlara yönelik aksiyon planları oluşturmaktır.

Çizilen gelişim planları doğrultusunda yönetici adaylarımızı ve yüksek potansiyele sahip çalışanlarımızı belirleyip, departmanlar ve divizyonlar arası rotasyonlarla üst pozisyonlara hazırlamaktayız.

Çalışanlarımıza ayrıca, bireysel gelişim odakları doğrultusunda eğitim fırsatları, kariyer gelişim planlaması, takdir ve ödül sistemleri, motivasyonel çalışma ortamı, rekabetçi ücret ve yan haklar paketi sunulmaktadır.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Pfizer Satış Temsilcileri Adana, Ankara, Antalya… Pfizer İlaçları Ltd. Şti.
Management Trainees for Finance İstanbul Pfizer İlaçları Ltd. Şti.
Genel Başvuru (4857/30 yasa gereği engelli kadro) ** Tüm Türkiye Pfizer İlaçları Ltd. Şti.
PFIFTY PFIFTY (Part-time Olanakları) İstanbul(Avr.) Pfizer İlaçları Ltd. Şti.
BI Specialist İstanbul(Avr.) Pfizer İlaçları Ltd. Şti.
Customer Engagement Department Assistant İstanbul(Avr.) Pfizer İlaçları Ltd. Şti.

Başvuru için tıklayınız.

2 Comments

  1. Abfi ibrahim ilac 15 sene world medicine ilac 2 sene devam ediyorum ilac gmp kurallari cok iyi bilen teknik calisanim.saygilarimla…

  2. 31 08 1988 yilinda dogdum pendikte oturuyorum evliyim iki cocugum var 2007 yilinda kaza gecirdim osebebten dolayi askere gidemedim / 28 sakat raporum var is ariyorum tlf 0536 230 25 73

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*