Orijin Danışmanlık Personel Alımı ve İş İlanları 2022

orijin-danismanlik

Orijin Danışmanlık personel alımı yapacak!

Orijin Danışmanlık iş başvurusu yaparak sizde Orijin Danışmanlık’ın gücünden güç alabilirsiniz. Orijin Danışmanlık personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Orijin Danışmanlık eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Orijin Danışmanlık insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Eğitim sektöründe uzun yıllar tecrübe edinmiş bir kadro tarafından kurulan Orijin Danışmanlık, başta eğitim dünyası olmak üzere çok farklı işletmelerin kuruluş aşamasından personel seçiminden, kurumsal gelişimin hızlandırılmasına kadar pek çok alanda hizmet vermektedir. Hizmet verdiği alanlarda oluşturduğu yenilikler ve AR-GE çalışmalarıyla sektörün öncü kuruluşları arasında olmayı başaran Orijin Danışmanlık, özellikle eğitim sektöründe oluşturduğu yeniliklerle isminden söz ettiriyor.

Personel istihdamı ile hizmet verdiği kurumların, kurumsal kimliklerine uygun adayları belirlemek için yetenekleri doğrultusunda yerleştirmeler yapar. Kurumun geleceğini şekillendirdiğinin farkında olan Orijin Danışmanlık; dünyaya ve değişime açık, farklı alanlarda etkinlik gösteren bir kuruluştur.

Orijin İnsan Kaynakları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*