Pekdemir Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Pekdemir Personel Alımı Yapacak

Pekdemir’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Pekdemir bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Pekdemir personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Pakdemir Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Her türlü profil, sac ve demir ile ilgili işleri yapan Pekdemir personel alımı yapacağını gerekli kanallar yolu ile açıkladı. Konya’da açılan ve hizmet vermeye devam eden Pekdemir eleman alımı yapacak.

Bununla birlikte işçi alımı da yapacağını duyuran Pekdemir eskiden Konya Merkez Eski Sanayi’de hizmet vermekte iken büyümek ve daha da gelişmek için Konya Zafer Sanayi’de faaliyetlerine başlamıştır. Açıldığı günden itibaren oldukça büyüme kat etmiş olan Pekdemir işçi açığını kapatmak ve yeni kişilere istihdam sağlamak istiyor.

Etik çalışma şartlarına sahip olan Pekdemir çalışanına ve personeline gereken önemi vermektedir. Aynı zamanda işçi alımlarında engelli personel alımı ve güvenlik alımı da gerçekleştirebilmektedir.

Bunların zamanını iyi gözleyip ona göre başvuru yapmanız önerilmektedir. Daha fazla bilgi için şirketin çalışma kontratına göz atabilirsiniz veya İK bölümü ile görüşme yapabilirsiniz.

Pekdemir İş İlanları

Pekdemir iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

  • Satış Danışmanı
  • Kasiyer
  • Mağaza Müdürü
  • Mağaza Yöneticisi

Pekdemir İş Başvurusu Formu

Pekdemir iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Pekdemir iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*