Panço Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Panço’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Panço bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Panço personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ticari hayatına 1978 yılında başlayan Panço, çok sayıda personel ver departman ile verdiği hizmetleri sürdürmektedir. Eğer bünyesine katılmak istiyorsanız iş ilanlarını takip ederek, başvurmanız gerekir. 

Panço personel alımı

Panço İş İlanları

Panço içerisinde birçok farklı pozisyon vardır. Zaman içerisinde bunların herhangi birinde gereksinim meydana gelirse, adayların başvurusu için gerekli ilanlar açılır. Bunlar farklı kariyer sitelerinde verilebileceği için Kariyer.net, SecretCV.com, Yenibiris.com ve LinkedIn gibi sayfalar güncel olarak takip edilmelidir.

Kariyer.net adresi incelendiğinde burada Panço profili olduğu ve başvuru yapılabilecek pozisyonların mevcudiyeti görülür. Adaylar gerekli incelemeler ardından başvuru işlemlerini kısa sürede, kolay şekilde yapabilir. Gelecek dönemlerdeki ilanlar için de güncel takipler gerçekleştirilmelidir.

Mağaza Satış Danışmanları (Avenue)
Güncellenme Tarihi
12 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Avrupa

Çocuk hazır giyiminin güçlü markası olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamızın Avenue AVM'deki mağazasında görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız.

Mağaza Satış Danışmanı (Arapça Bilen)
Güncellenme Tarihi
12 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Ana…

Çocuk hazır giyiminin güçlü markası olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamız mağazalarında görev yapabilecek, Arapça bilen aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız.

Mağaza Satış Danışmanları (İngilizce Bilen)
Güncellenme Tarihi
12 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Ana…

Çocuk hazır giyiminin güçlü markası olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamız mağazalarında görev yapabilecek, İngilizce bilen aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız.

Mağaza Satış Danışmanları (Akbatı)
Güncellenme Tarihi
10 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Avrupa

Çocuk hazır giyiminin güçlü markası olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamızın Akbatı AVM'deki mağazasında görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız.

Mağaza Satış Danışmanları (Serdivan)
Güncellenme Tarihi
10 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Sakarya

Çocuk hazır giyiminin güçlü markası olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamızın Sakarya Serdivan AVM'deki mağazasında görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız.

Modelist
Güncellenme Tarihi
6 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Avrupa

Çocuk hazır giyiminin güçlü markası olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamızın Seyrantepe Genel Merkez'inde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Modelist aramaktayız.

 • Tasarımı yapılmış modellerin numune dikimi için kalıp hazırlanması,

 • Dikilen numunenin varsa kritiklerine göre kalıp düzeltmelerinin yapılması,

 • İmalata alınacak modellerin kesim öncesi serilerinin yapılması,

 • Modellerde bulunan nakış, baskı, düğme vb. yerleştirmelerinin yapılması,

 • Ölçü tablosu ve dikiş talimatlarının hazırlanması,

 • İmalat sırasında gereken kontrollerin yapılması.

Mağaza Satış Danışmanları (Manavgat)
Güncellenme Tarihi
6 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Antalya

Çocuk hazır giyiminin güçlü markası olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamızın Manavgat'ta bulunan bayisinde görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız.

Mağaza Satış Danışmanları (Emaar Avm)
Güncellenme Tarihi
6 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Avrupa

Çocuk hazır giyiminin güçlü markası olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamızın İstanbul Emaar AVM'deki mağazasında görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız.

Mağaza Satış Danışmanları (Bodrum Oasis)
Güncellenme Tarihi
6 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Muğla

Çocuk hazır giyiminin güçlü markası olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamızın Bodrum Oasis AVM'deki bayisinde görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız.

Mağaza Müdür Yardımcısı (Sirkeci)
Güncellenme Tarihi
6 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Ana…

Çocuk hazır giyiminin güçlü markası olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamızın İstanbul Sirkeci'de bulunan bayisinde görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Müdür Yardımcısı aramaktayız.

Nasıl Başvurulur?

Panço resmi sitesine girildiğinde, en altta insan kaynakları linki görülür. Buraya tıklandığında bir form da yüklenir. Bunun üzerinde,

 1. Ad Soyad,
 2. E-Posta,
 3. Departman-Uzmanlık alanı,
 4. Şehir,
 5. Mesajınız alanları vardır.

Zorunlu olanlar doldurulduktan sonra gönder butonu ile form yollanabilir.  Ayrıca söz konusu sayfada ik@panco.com.tr adresine CV gönderilebileceğinden de bahsedilir.

 1. Panço Kariyer.net üzerinde de güncel ilanlara sahiptir. Buradan başvurmak isteyen adaylar için şu işlemler vardır;
 2. Kariyer.net kapsamında üyelik oluşturulur. Ancak hesabınız varsa kullanıcı adı-şifre ile giriş yapılır.
 3. Özgeçmiş hazırlanır. Eğer mevcut hesabınıza giriş yapmışsanız ve özgeçmiş varsa, güncelliği kontrol edilmeli, gerekliyse yenilenmelidir.
 4. Panço’nun Kariyer.net profiline girilerek, ilanlar incelenir. 

 Eğer istenen nitelikler ve pozisyonlar sizinle uyumluysa, başvuru kolayca yapılabilir. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Panço bünyesine girerek çalışmak için, değerlendirilebilecek bazı pozisyonlar vardır. Adaylar bunların kapanma tarihi gelmeden işlem yapmalıdır. Zira aksi durumda gün geçer ve bunlar yenilenmezse, başvuru imkânı da ertelenir. 

Bu kapsamda Kariyer.net üzerinde şu ilanlar vardır;

 1. E-Ticaret Ürün ve Kategori Uzmanı
 2. Yurtdışı Satış ve Operasyon Uzmanı
 3. E-Ticaret Yöneticisi

Bunların her biri farklı iş tanımlarına, niteliklere sahiptir. Dolayısıyla olumlu cevap alınması için adayların kendi bilgi ve tecrübeleri kapsamında olan ilanlara başvurması önerilir. Panço yetkilileri başvuruları değerlendirerek, uyum gösterenlerle irtibat kurar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*