Panço Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Panço’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Panço bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Panço personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ticari hayatına 1978 yılında başlayan Panço, çok sayıda personel ver departman ile verdiği hizmetleri sürdürmektedir. Eğer bünyesine katılmak istiyorsanız iş ilanlarını takip ederek, başvurmanız gerekir. 

Panço personel alımı

Panço İş İlanları

Panço içerisinde birçok farklı pozisyon vardır. Zaman içerisinde bunların herhangi birinde gereksinim meydana gelirse, adayların başvurusu için gerekli ilanlar açılır. Bunlar farklı kariyer sitelerinde verilebileceği için Kariyer.net, SecretCV.com, Yenibiris.com ve LinkedIn gibi sayfalar güncel olarak takip edilmelidir.

Kariyer.net adresi incelendiğinde burada Panço profili olduğu ve başvuru yapılabilecek pozisyonların mevcudiyeti görülür. Adaylar gerekli incelemeler ardından başvuru işlemlerini kısa sürede, kolay şekilde yapabilir. Gelecek dönemlerdeki ilanlar için de güncel takipler gerçekleştirilmelidir.

Mağaza Satış Danışmanları (Korupark)
Güncellenme Tarihi
27 Şubat 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Bursa

Çocuk hazır giyiminin güçlü markası olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamızın Bursa Korupark AVM'de bulunan mağazasında görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız.

Mağaza Satış Danışmanları(Sirkeci Bayi İçin Rusça Ve Arapça Bilen)
Güncellenme Tarihi
27 Şubat 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Ana…

Panço Türkiye’de ve uluslararası pazarda bulunan mağazaları ile lider çocuk markası olarak milyonlarca müşteriye hizmet vermektedir, 2023 yılındaki hedefleri ve büyüyen organizasyon yapısıyla birlikte İstanbul Sirkeci'de bulunan bayisinde görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Rusça veya Arapça bilen Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız.

Mağaza Satış Danışmanları(Avenue)
Güncellenme Tarihi
27 Şubat 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Ana…

Panço Türkiye’de ve uluslararası pazarda bulunan mağazaları ile lider çocuk markası olarak milyonlarca müşteriye hizmet vermektedir, 2023 yılındaki hedefleri ve büyüyen organizasyon yapısıyla birlikte Avenue Avm'de bulunan mağazasında görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız.

Operasyon Ve Raporlama Uzmanı
Güncellenme Tarihi
15 Şubat 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Avrupa

Panço Türkiye’de ve uluslararası pazarda bulunan mağazaları ile lider çocuk markası olarak milyonlarca müşteriye hizmet vermektedir. 2023 yılındaki hedefleri ve büyüyen organizasyon yapısıyla birlikte “Operasyon ve Raporlama Uzmanı” olarak görev alacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.

 • Mağaza ve online kanallardaki aylık ve haftalık raporların hazırlanıp departman yöneticisine sunulması,
 • Mağaza ve online kanallardaki satış operasyonel işlemlerinin yapılması,
 • Müşteri hizmetlerinden gelen taleplerin karşılanması,
 • Online kanalların sipariş takibinin yapılması ve oluşan sorunlarla ilgili aksiyon alınması. İş başvurunuz kapsamında tarafımıza iletilen kişisel verileriniz Panço Giyim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (“Panço”) tarafından çalışan adaylarının başvuru süreçlerinin yürütülmesi amacıyla işlenmektedir. Veri işleme faaliyetlerimiz ve haklarınız ile ilgili detaylı bilgiye ve ilgili aydınlatma metinlerine web sayfamızda bulunan Panço Çalışan Adayı Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Aydınlatma Metni ve Panço Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikasından ulaşabilirsiniz.”
Mağaza Satış Danışmanları(Tuzla Marina)
Güncellenme Tarihi
12 Şubat 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Ana…

Panço Türkiye’de ve uluslararası pazarda bulunan mağazaları ile lider çocuk markası olarak milyonlarca müşteriye hizmet vermektedir, 2023 yılındaki hedefleri ve büyüyen organizasyon yapısıyla birlikte Tuzla Marina'da bulunan mağazasında görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız.

Makale Yazarak Para KazanmakMağaza Satış Danışmanları(İstinyepark Avm)
Güncellenme Tarihi
8 Şubat 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Ana…

Çocuk hazır giyiminin güçlü markası olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamızın İstinyepark AVM'de bulunan mağazasında görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız.

Mağaza Satış Danışmanı – Arapça Bilen(Historia)
Güncellenme Tarihi
8 Şubat 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Ana…

Çocuk hazır giyiminin güçlü markası olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamızın Historia AVM'de bulunan mağazasında görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Arapça bilen Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız.

Mağaza Satış Danışmanları(Tepe Nautilus)
Güncellenme Tarihi
8 Şubat 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Ana…

Çocuk hazır giyiminin güçlü markası olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamızın Tepe Nautilus AVM'de bulunan mağazasında görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız.

Mağaza Satış Danışmanları(Emaar Avm)
Güncellenme Tarihi
8 Şubat 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Ana…

Panço Türkiye’de ve uluslararası pazarda bulunan mağazaları ile lider çocuk markası olarak milyonlarca müşteriye hizmet vermektedir, 2023 yılındaki hedefleri ve büyüyen organizasyon yapısıyla birlikte Emaar AVM'de bulunan mağazasında görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız.

Mağaza Satış Danışmanları(Akbatı Avm)
Güncellenme Tarihi
8 Şubat 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Ana…

Çocuk hazır giyiminin güçlü markası olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamızın Akbatı AVM'de bulunan mağazasında görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız.

Nasıl Başvurulur?

Panço resmi sitesine girildiğinde, en altta insan kaynakları linki görülür. Buraya tıklandığında bir form da yüklenir. Bunun üzerinde,

 1. Ad Soyad,
 2. E-Posta,
 3. Departman-Uzmanlık alanı,
 4. Şehir,
 5. Mesajınız alanları vardır.

Zorunlu olanlar doldurulduktan sonra gönder butonu ile form yollanabilir.  Ayrıca söz konusu sayfada ik@panco.com.tr adresine CV gönderilebileceğinden de bahsedilir.

 1. Panço Kariyer.net üzerinde de güncel ilanlara sahiptir. Buradan başvurmak isteyen adaylar için şu işlemler vardır;
 2. Kariyer.net kapsamında üyelik oluşturulur. Ancak hesabınız varsa kullanıcı adı-şifre ile giriş yapılır.
 3. Özgeçmiş hazırlanır. Eğer mevcut hesabınıza giriş yapmışsanız ve özgeçmiş varsa, güncelliği kontrol edilmeli, gerekliyse yenilenmelidir.
 4. Panço’nun Kariyer.net profiline girilerek, ilanlar incelenir. 

 Eğer istenen nitelikler ve pozisyonlar sizinle uyumluysa, başvuru kolayca yapılabilir. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Panço bünyesine girerek çalışmak için, değerlendirilebilecek bazı pozisyonlar vardır. Adaylar bunların kapanma tarihi gelmeden işlem yapmalıdır. Zira aksi durumda gün geçer ve bunlar yenilenmezse, başvuru imkânı da ertelenir. 

Bu kapsamda Kariyer.net üzerinde şu ilanlar vardır;

 1. E-Ticaret Ürün ve Kategori Uzmanı
 2. Yurtdışı Satış ve Operasyon Uzmanı
 3. E-Ticaret Yöneticisi

Bunların her biri farklı iş tanımlarına, niteliklere sahiptir. Dolayısıyla olumlu cevap alınması için adayların kendi bilgi ve tecrübeleri kapsamında olan ilanlara başvurması önerilir. Panço yetkilileri başvuruları değerlendirerek, uyum gösterenlerle irtibat kurar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*