Panço Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Ticari hayatına 1978 yılında başlayan Panço, çok sayıda personel ver departman ile verdiği hizmetleri sürdürmektedir. Eğer bünyesine katılmak istiyorsanız iş ilanlarını takip ederek, başvurmanız gerekir. 

Panço İş İlanları

Panço içerisinde birçok farklı pozisyon vardır. Zaman içerisinde bunların herhangi birinde gereksinim meydana gelirse, adayların başvurusu için gerekli ilanlar açılır. Bunlar farklı kariyer sitelerinde verilebileceği için Kariyer.net, SecretCV.com, Yenibiris.com ve LinkedIn gibi sayfalar güncel olarak takip edilmelidir.

Kariyer.net adresi incelendiğinde burada Panço profili olduğu ve başvuru yapılabilecek pozisyonların mevcudiyeti görülür. Adaylar gerekli incelemeler ardından başvuru işlemlerini kısa sürede, kolay şekilde yapabilir. Gelecek dönemlerdeki ilanlar için de güncel takipler gerçekleştirilmelidir.

Nasıl Başvurulur?

Panço resmi sitesine girildiğinde, en altta insan kaynakları linki görülür. Buraya tıklandığında bir form da yüklenir. Bunun üzerinde,

 1. Ad Soyad,
 2. E-Posta,
 3. Departman-Uzmanlık alanı,
 4. Şehir,
 5. Mesajınız alanları vardır.

Zorunlu olanlar doldurulduktan sonra gönder butonu ile form yollanabilir.  Ayrıca söz konusu sayfada ik@panco.com.tr adresine CV gönderilebileceğinden de bahsedilir.

 1. Panço Kariyer.net üzerinde de güncel ilanlara sahiptir. Buradan başvurmak isteyen adaylar için şu işlemler vardır;
 2. Kariyer.net kapsamında üyelik oluşturulur. Ancak hesabınız varsa kullanıcı adı-şifre ile giriş yapılır.
 3. Özgeçmiş hazırlanır. Eğer mevcut hesabınıza giriş yapmışsanız ve özgeçmiş varsa, güncelliği kontrol edilmeli, gerekliyse yenilenmelidir.
 4. Panço’nun Kariyer.net profiline girilerek, ilanlar incelenir. 

 Eğer istenen nitelikler ve pozisyonlar sizinle uyumluysa, başvuru kolayca yapılabilir. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Panço bünyesine girerek çalışmak için, değerlendirilebilecek bazı pozisyonlar vardır. Adaylar bunların kapanma tarihi gelmeden işlem yapmalıdır. Zira aksi durumda gün geçer ve bunlar yenilenmezse, başvuru imkânı da ertelenir. 

Bu kapsamda Kariyer.net üzerinde şu ilanlar vardır;

 1. E-Ticaret Ürün ve Kategori Uzmanı
 2. Yurtdışı Satış ve Operasyon Uzmanı
 3. E-Ticaret Yöneticisi

Bunların her biri farklı iş tanımlarına, niteliklere sahiptir. Dolayısıyla olumlu cevap alınması için adayların kendi bilgi ve tecrübeleri kapsamında olan ilanlara başvurması önerilir. Panço yetkilileri başvuruları değerlendirerek, uyum gösterenlerle irtibat kurar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*