Özel Trakya Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Özel Trakya Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Özel Trakya Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Özel Trakya Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Özel Trakya Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Özel Trakya Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Edirne’de özel hastaneciliğin öncüsü olan Özel Trakya Hastanesi olarak; sağlık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atılımlarla yolumuzda güvenli adımlarla ilerliyoruz. Yeni ve gelişen teknoloji ile sağlık portföyünü oluşturarak hastalarımıza her daim yüksek kalite standartlarında sağlık hizmeti vermek ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için 7 / 24 çalışıyoruz.

21. yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayan; daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle yeniden yapılanan; tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip eden; modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındıran Hastanemiz;

  • 41 Adet Yatak Kapasitesi,
  • Maxi Suit ve Konforlu Suit Odaları,
  • 2 Ameliyat Salonu,
  • 12 Poliklinik,-Yüksek Donanımlı Görüntüleme Ünitesi,
  • Laboratuvar ve Mikrobiyoloji Ünitesi,
  • Tam Teşekküllü Fizik Tedavi Ünitesi,
  • Yoğun Bakım Üniteleri ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi,
  • 7 gün 24 Saat Çalışan Acil Servisi,

İle bugün gelinen noktada alanında öncü bir kuruluş olmuştur.

Özel Trakya Hastanesi İş Başvurusu Formu

Özel Trakya Hastanesi iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Özel Trakya Hastanesi iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*