Özel Çapa Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Özel Çapa Hastanesi personel alımı yapacak!

Özel Çapa Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Özel Çapa Hastanesi ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Özel Çapa Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Özel Çapa Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Özel Çapa Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İnsan Kaynakları Misyonu

Özel Çapa Hastanesi Misyonunu gerçekleştirmeye yönelik olarak, mevcut iş gücünü verimli hale getirebilmek için tüm eğitsel ve teknolojik imkanlardan çalışanları faydalandırmak. Çalışma ortamında moral ve motivasyonu en üst seviyeye çıkarmak.

İnsan Kaynakları Vizyonu

Özel Çapa Hastanesi Vizyonuna ulaşmada başarılı İnsan Kaynakları uygulamaları ile nitelikli iş gücünün tercihi olmak.

İşe Alım Sürecimiz

Başvurularınız İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından değerlendirilmektedir. Açık pozisyonun gerektirdği niteliklere sahip olan adaylarımız ön görüşmeye davet edilmektedirler. Bu görüşme İnsan Kaynakları Uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir.

Özel Çapa Hastanesi’ne CV’nizi göndermek için tıklayın.

Özel Çapa Hastanesi’nde açık pozisyonları görüntülemek için tıklayın.

Toplam 4000 metrekare üzerinde kurulmuş olan hastanemizin 58 yatak kapasitesi mevcuttur. Bu yataklardan 10 adedi dahili yoğun bakım ünitesinde, 10 adedi cerrahi yoğun bakım ünitesinde, 3 adedi koroner yoğun bakım ünitesinde, 13 adedi yeni doğan yoğun bakım ünitesinde olmakla beraber, 17 adedi tek kişilik oda yatağı, 3 adedi süit oda yatağı ile 2 gözlem yatağı olarak kabul edilmektedir.

Hastanemiz otelcilik hizmeti bakımından, uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Odalarımızda 24 saat sıcak su, kafeterya hizmeti, geniş bant televizyon yayını, kablosuz internet hizmeti, mini buzdolabı standart kullanımdadır.

Hastanemizde Biyokimya, Mikrobiyoloji ve Fizik Tedavi Laboratuarları tam teşekküllü olarak kurulmuş olup dışarıdan hizmet almaya ihtiyaç duymamaktadır. Radyoloji ünitemizde Toshiba marka Spiral Tomografi Cihazımız, Mamografi ve Direkt Röntgen cihazlarımız, 2 adet Renkli Dopler, 2 adet 4 boyutlu Ultrasonografi ile hizmet vermekteyiz.

Hastanemizi farklı kılan en temel özelliği, Türkiye’nin ilklerinden olan, tıbbi alt yapısı son teknoloji ile donatılmış, yatak kapasitesi en yüksek yoğun bakım ve diyaliz ünitesine (19+1 makina) sahip oluşudur. Yoğun bakımda diyaliz hizmeti veren nadir hastanelerden biriyiz.

2 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*