Ordu Aybastı Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Ordu’nun Aybastı ilçesinde bulunan Ordu Aybastı Devlet Hastanesi ilk olarak Toplum Sağlığı Merkezi Lojmanı olarak kullanılan binada, 10 yataklı kapasitesi ile hizmete başlamıştır. 1984 yılında sağlık hizmetlerine başlamış olup, hastanesinin inşaatı 1995’de tamamlanmıştır. Ardından gerekli teçhizat ve cihazlarla donatılmıştır.

1997 yılında 50 yataklı olarak hizmete başlayan hastane binası, 2005 yılında entegre 112 istasyonu, hemodiyaliz ünitesine sahip olmuştur. Toplum arasında ayrım yapmadan, kaliteli ve nitelikli sağlık hizmetleri sunmaktadır. Hastaların güvenliği ve konforu için tüm çalışmaları yapmaktadır.

Ordu Aybastı Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Ordu Aybastı Devlet Hastanesi İş İlanları

Ordu Aybastı Devlet Hastanesi sektöründe ve branşında uzman medikal kadrolarıyla profesyonel sağlık çözümleri üretmektedir. Dinamik temeller üzerine kurulan kurum bir kamu hastanesi olup, gelişmesini her sene devam ettirmektedir.

Bu açıdan yeni personel alımları gerçekleştirilmektedir. Bunlar medikal, destek, idari ya da destek pozisyonlara yönelik duyurulmaktadır. İş arayan kişiler bunları takip ederek, kendilerine uygun fırsatları kısa sürede bulabilir. Ardından yetkinlik ve bilgilerinize uygun olanlara başvuru yapılabilir.

İlanlar farklı dönemlerde verildiği için, düzenli aralıklarla kontrol edilmelidir. Bunun için ilan.gov.tr ya da İŞKUR üzerindeki işler kontrol edilebilir.

Ordu Aybastı Devlet Hastanesi Personel Alımı

Ordu Aybastı Devlet Hastanesi, işe alacağı personellerin bir takım nitelikleri taşımasını istemektedir. Dolayısıyla güncel ilanları bulduktan sonra koşullarının yerine getirilip getirilmediği incelenmelidir. Yerine getiriyorsanız bile aranan bir sınav olup olmadığını, varsa kaç puan arandığına bakmanız önerilir.

Zira adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı ya da farklı sınavlar talep edilebilir. Eğer istenen sınava girmemişseniz ya da puanınız yeterli değilse kabul edilmeyebilirsiniz. Dolayısıyla bu konuda dikkatli olmak önerilir.

Eğer herhangi bir koşulla ilgili sorununuz yoksa başvuru işlemlerinin nasıl, nereye ve ne zaman yapılacağı ilanda belirtilmektedir. Bunlar takip edilerek çözüm bulunabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*