Optimum Outlet Personel Alımı ve İş İlanları 2022

optimum-outleet

Optimum Outlet personel alımı yapacak!

Optimum Outlet iş başvurusu yaparak sizde Optimum Outlet’ın gücünden güç alabilirsiniz. Optimum Outlet personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Optimum Outlet eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Optimum Outlet insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İnsan Kaynakları

Çalışanların görevlerini özveri ve bağlılıkla kendilerinden beklenenin üstünde bir performans ile yerine getirmeleri, Rönesans Holding’in başarısını şekillendirmektedir.

Rönesans Holding, sürdürülebilir başarısını ve rekabet gücünü çalışanlarının tecrübesine ve çeşitliliğine borçludur. Farklı eğitimsel ve mesleki geçmişten gelen cinsiyet ve etnik olarak çeşitliliğe sahip Rönesans çalışanları; deneyimleri, yetkinlikleri, fikirleri ve bireysel özellikleriyle, müşterilere kolayca farklı bakış açıları sunabilmektedir.

İnsan Kaynakları Departmanı / Ankara
Tel: +90 312 441 31 41
E-Posta: kariyer@ronesans.com
Açık Pozisyonlar ve Özgeçmiş Oluşturma:
http://www.ronesans.com/ronesans_ik.html

AVM içinde olması muhtemel olan mağazalar ise şunlar:

Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King ve dahası var. Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*