Penta Teknoloji Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Penta Teknoloji’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Penta Teknoloji bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Penta Teknoloji personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Penta Teknoloji Personel Alımı ve İş İlanları

Penta Teknoloji Personel Alımı

Penta Teknoloji İnsan Kaynakları olarak; Şirketimizin vizyon ve stratejileri ışığında nitelikli iş gücünü doğru iş için konumlandırmayı, çalışanlarının gelişimine, kariyer planlarına ve mutluluklarına önem vermenin yanında geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmayı, sürdürülebilir yüksek performansı ve verimliliği desteklemek üzere sistemler tasarlayarak uygulanabilir kılmayı hedeflemekteyiz. Penta Teknoloji İnsan Kaynakları, önceliğine ve odağına “İnsan”ı alan, süreçlerini bu bakış açısıyla uygulamayı ilke edinen bir çalışma sistemini benimsemektedir.

Penta Teknoloji İş İlanları

Penta Teknoloji takım oyununa inanan, dolayısıyla aynı hedefe koştuğu bu takımın üyesi olmaktan her zaman mutlu olan, yenilikçi, proaktif, yüksek performanslı, kendini geliştirmeyi yaşam biçimi edinmiş, içinde yer aldığı toplum ve çevreye duyarlı bireyleri organizasyona katmak üzere bir işe alım süreci uygulamaktadır.

Penta Teknoloji’ye nasıl başvuru yapabilirim?
Penta Teknoloji aktif ilanlarına, iş fırsatlarına kariyer portallarından ulaşılabilmektedir. Genel başvuru ise inka@penta.com.tr mail adresine özgeçmiş ileterek yapılabilmektedir. Ayrıca aşağıdan penta iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 İş Analisti Sorumlusu İstanbul(Asya)
2 Yazılım Geliştirme Sorumlusu İstanbul(Asya)
3 Teknik Satış Sorumlusu İstanbul(Asya)
4 İş Geliştirme Sorumlusu İstanbul(Asya)
5 İş Geliştirme Sorumlusu İstanbul(Asya)
6 Ürün Sorumlusu Yardımcısı İstanbul(Asya)

Penta Teknoloji işe alım süreci hangi adımlardan oluşmaktadır?

İşe alım süreci personel ihtiyacının oluşması, bu ihtiyaç için başvuruların toplanması ve değerlendirilmesi ile başlamaktadır. Başvuruların değerlendirilmesinin ardından uygun bulunan adaylarla ön görüşme organizasyonları yapılmakta ve ön görüşmelerle birlikte adaylara pozisyona özel envanterler (Kişilik Envanteri, İngilizce Testi, Assessment vb.) uygulanmaktadır. İlk görüşmelerin ardından olumlu değerlendirilen adaylarla bölüm görüşmeleri organize edilmektedir. Şirketimiz içerisinde yer alan bazı görevlerimiz için ise proje ve sunum aşamaları görüşme süreçlerimize eklenmektedir. Bu süreçlerde olumlu değerlendirilen adaya iş teklifi yapılarak süreç sonlandırılmaktadır.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*