Opet Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Opet Personel Alımı Yapacak

Opet’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Opet bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Opet personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Opet Personel Alımı ve İş İlanları

Amacımız, müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetler sunabilmek için; çalışanlarımızın gerek davranışsal, gerekse mesleki bilgi ve becerilerini sunduğumuz gelişim olanakları ile artırmak, performansa dayalı ücretlendirmek, iş verimliliklerini sürekli yükseltmek ve  kariyer olanakları sağlamaktır.

Mevcut ve gelecekteki çalışanlarımızın şirket kültürümüze uyum sağlayacak nitelikte  sürekli gelişime, öğrenmeye ve kendisini yenilemeye açık olması  beklenmektedir.

Opet İş İlanları

Opet iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Satış Performans İzleme ve Geliştirme Koordinatörü İstanbul(Asya)
2 Teknik Denetim Görevlisi (Konya) Konya
3 Operatör Mersin
4 Bakım Operatörü Tekirdağ
5 Veri Tabanı Uzmanı İstanbul(Asya)
6 Ön Muhasebe Sorumlusu İstanbul (Tümü) +4 il daha

Opet İş Başvurusu Formu

Opet iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Opet iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

Opet Benzer İş İlanları

3 Comments

  1. Slm. Arkadaslar 6.5 yildir havalimaninda alismaktayim.
    Deneyim tecrube ve sertivakalarimla sizlerle calismaktan gurur duyarim.islahiyeli mustafa….

  2. 1981 dogumluyum ankarada 12 yildir taksicilik yapiyorum sigortali iş ariyorum keçeorende oturuyorum çok acil iş ariyorum her iş yaparim

  3. slm 2sene petrol işlettim makina mühendizler odasından aldım pelgem mevcuttur sizinle calışmak isterdim tercih sizin bir denemeden birşey olmaz sizde beni deneyin eyyup güler tl05416063261 05365716960 istediginiz zaman ulaşıla bilir

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*