Emarc Çelik Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Emarc Çelik personel alımı yapacak!

Emarc Çelik iş başvurusu yaparak sizde Emarc Çelik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Emarc Çelik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Emarc Çelik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Emarc Çelik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1998 yılında İtalyan Emarc spa ve Faik Çelik Holding ortaklığı ile kurulan Emarc-Çelik, bu tarihten itibaren Türk otomotiv sanayisinin lokomotifleri olan Tofaş A.Ş. Oyak Renault A.Ş. ve Ford Otosan A.Ş. firmalarına teknolojisiyle,kalitesiyle ve uzun soluklu işbirliği prensibinden hareketle desteğini sürdürmektedir.TS 16949 ve ISO 14001 standartlarına sahip olan firmamızda, Tamamı Türk 130 kişilik kadrosu ile 7.500m2 lik kapalı alanda faaliyet sürdürülmektedir.

Faik Çelik holding in sac şekillendirme konusundaki alt yapısı ve tecrübesiyle, Emarc SPA nın tasarım yeteneği ve teknolojisini bir arada toplayan firmamız, ana faaliyet alanı olan profil kapı cam çerçeveleri, kayar kapı ray ve mekanizmaları, araç çarpma güvenlik traverslerinin, üretiminde kendi teknolojisi ve imalatı olan özel prosesler ve makineler kullanmaktadır.

Geniş bir yan sanayi parkına sahip olan firmamızda, yan sanayilerden temin edilen yarı mamüller, dilinmiş ve boylanmış saclar üretim proseslerimizin hammaddesini oluşturmaktadır. En düşük mukavementi sactan en yüksek mukavemetli saca kadar çok geniş bir yelpazede sac şekillendirme konusunda hizmet veren firmamızda ana prosesler profil çekme, gerilim altında çok eksenli şekil verme, pres ile soğuk şekillendirme ve montaj olarak sıralanabilir. Her iki müşterimizin de gelecek yıllarda hayata geçireceği yeni projelerde parçalar üreterek kapasitesini attırmayı ve büyümeyi hedeflemektedir.

1) Kalite  Politikamız ;

Müşteri odaklı ve sürekli gelişim yönetim anlayışımızla; müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin beklentilerini karşılayıp, yeni iş imkanları ve istihdam yaratmak.

2) Çevre  Politikamız ;

●Yasal gerekliliklere uymayı,
● Tüm faaliyet,ürün ve hizmetlerimize yönelik olarak yasal gerekliliklerin ve çevre ile ilgili mevzuatların belirlediği tüm kriterlere göre, çevreyi etkileyen tüm parametreler için somut ölçümler ve değerlendirmeler yaparak,
● Sürekli gelişim süreci içerisinde, tehlikeli atıklardan kaynaklanan çevre kirliliğini; bakım, geri kazanım ve tekrar kullanım gibi yöntemlerle kaynağında en aza indirerek,çevreye saygı konusunda örnek bir kuruluş olmak,
● Atıkları, kaynağında ayrı toplayarak, geri kazanılabilir atık miktarını arttırmayı,
● Doğal kaynak tüketimini azaltarak çevre maliyetlerini düşürmeyi,
● Tüm ulusal ve uluslararası pazarlarda çevreye duyarlı firma imajını geliştirmeyi,
● Yeni ürün projelerinde, çevreye duyarlı uygulanabilir en iyi teknolojileri seçmeyi,
● Çevre bilincine sahip çalışanlarla çevre yönetim sistemini yürütmeyi,
● Temiz bir dünya için her zaman maksimum katkıda bulunmayı, hedefleriz.

3) İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Politikamız ;

● İşçi sağlığı ve  iş güvenliği standartlarına uygun ortamlarda, “0” iş kazası  hedefi ile istihdam  yaratmak.

4) Laboratuvar Politikamız ;

●  Bilinçli ve eğitimli personel,
●  Otoriter, bağımsız ve tarafsız yönetim anlayışı ile,
●  Müşterilere ait gizli bilgiler ve tescilli hakların korunmasını sağlamak,
●  Yeterlilik, tarafsızlık, karar verme veya çalışmasıyla ilgili dürüstlüğüne olan güveni azaltacak herhangi bir faaliyette bulunmamak,
●  İç ve dış müşteri memnuniyetini esas almak,
●  Sürekli iyileştirme düşüncesi ile çalışmak,

Biz kalite laboratuvarı çalışanlarının temel görevidir.

5 ) İnsan Kaynakları Politikamız;

● Çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerini sürekli kılıp, memnuniyetlerini sürekli arttırmak.

6 ) Lojistik Politikamız

● Sürekli gelişim ve yönetim anlayışımızla, Sosyal, Çevre, Ekonomik ve Hukuksal olarak sorumluluklarımızı yerine getirip tedarik zincirimizdeki müşteri beklentilerini karşılamak, yeni iş teknikleri ve teknolojiyi takip ederek lojistik hizmetlerimizi gerçekleştirmek.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*