Odeabank Gişe Memuru Alımı 2022

2012 yılından günümüze kadar bankacılık sektöründe hizmet veren Odeabank, büyüyen yapısı sebebiyle gişe memuru alımı dâhil personel alımları yapmaktadır. Bunlar bankanın mevcut ihtiyaçları kapsamında, ülkemizdeki farklı illerde gerçekleştirilmektedir.

odeabank gişe yetkilisi alımı

Bunların takibi ve başvuru işlemleri hem kendi sitesi yardımıyla, hem de Kariyer.net kullanılarak yapılabilir. Zira ikinci seçenek üzerinde aktif olan bir ilan da vardır. Dolayısıyla banka tarafından gişe yetkilisi ilanı, bu kaynaklardan verilebilir.

Adayların başvurmadan önce bilmesi gereken durum niteliklerdir. Her iş ilanında bazı vasıflar aranmaktadır. Başvuran kişilerden bunları karşılaması beklenir. Bunlardan bazıları şu şekildedir;

 1. Güler yüzlü olma
 2. Sonuç ve çözüm odaklı olarak çalışma
 3. Ekip çalışması yapabilme
 4. Üniversitelerin dört yıllık eğitim – öğretim veren bölümlerinden mezun olma

Odeabank başvuran adaylardan gerek bu, gerekse diğer vasıfları taşımasını talep edebilir. Eğer buna dikkat etmeden online başvuru yaparsanız, geri dönüş alamamanız muhtemeldir. Geri dönüş olmazsa, sınava da katılım yapılamaz.

Odeabank Gişe Memuru Alımı Yapacak

Odeabank içerisinde iş alımı yapılan birçok pozisyon olup, bunlardan biri de gişe yetkilisi alımı şeklindedir. Bunlar herhangi bir zamanda verilebileceği için, ilgilenenlerin takipte kalması gerekir. Bu sayede size uygun fırsatlar kaçırılmadan değerlendirilebilir.

Başvuru için ilk kaynağınız kendi sitesidir. Eğer aşağıdaki işlemleri takip ederseniz, dakikalar içerisinde çözüm bulabilirsiniz;

 1. https://www.odeabank.com.tr/ adresine giriş yapın.
 2. Sağ üst köşeden hakkımızda yazısının üzerine gelerek, genişleyen menüden insan kaynaklarına tıklayın.
 3. Sol taraftaki menüden Odeabank’ta kariyer üzerine tıklayın.
 4. Buradan Odeabank Aday Kariyer Portalı’na ulaşmak için tıklayınız yazan yeri seçin.
 5. Yönlendirmeye evet diyerek, karşınıza gelen sayfada bilgileriniz ile giriş yapın. Daha önce Odeabank kapsamında hesap açmamışsanız, yeni üye üzerine tıklayın.

Ardından üyelik işlemlerini tamamlayıp giriş yaparsanız hem ilanları görebilir, hem de başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Kariyer.net üzerinde de aktif Odeabank ilanları olduğu için, ilerleyen tarihlerde buradan da gişe memuru ilanı verilebilir. Bu durumda şöyle başvuru yapılır;

 1. https://www.kariyer.net/ adresine giriş yapın.
 2. Kullanıcı adınız ve parolanız ile hesabınıza giriş yapın. Daha önce oluşturmamışsanız, yeni bir hesap açın.
 3. Arama bölümüne Odeabank yazdıktan sonra iş bul üzerine tıklayın.
 4. Sonuçları inceleyerek, gişe memuruna yönelik olanlara tıklayın.
 5. Nitelikleri inceleyerek, başvur üzerine tıklayın.

Böylece tüm işlemler kısa sürede tamamlanacaktır.

Odeabank Gişe Memuru Sınavları Ne Zaman?

Günümüzde birçok kişi gişe memuru sınavı tarihi hakkında bilgi bulamadığını ya da dönüş olmadığını belirtmektedir. Bunun temel sebebi, sınavların işe alım yapılacağı zaman gerçekleştirilmesidir. Dolayısıyla aktif ilan yoksa sınav tarihleri de doğal olarak belirlenmiştir.

Eğer başvuru yapmış ve arasından uzun süre geçmesi ardından sınava dair bilgilendirme almamışsanız, başvurunuzun olumsuz değerlendirilmesi muhtemeldir. Zira çevrimiçi yapılan başvurular ardından, uygun bulunan adaylara gerekli bilgiler yollanır.

Dolayısıyla size böyle bir bilgi gelmişse, tek yapmanız gereken bu kapsamda sınava girmedir. Sınav genel yetenek tarzında olup, verilen sürede soruların tümü cevaplanmalıdır.

Odeabank Gişe Memuru Nasıl Olunur?

Odeabank’ta gişe memuru olarak çalışmak istiyorsanız ve sınavı geçmişseniz, son olarak görüşmeleri de başarıyla tamamlamanız gerekir. Bu da olumlu gelirse, işe kabul edilmeniz mümkündür.

8 Comments

 1. merhaba 2010 Uludag Ünıversıtesı Soğutma bölumu mezunuyum. 1989 dogumluyum. sızlerle calısmak ıstıyorum

 2. Merhaba,Anadolu Üniversitesi maliye bölümü lisans mezunuyum.1988 doğumluyum.Herhangi bir bankada gişe görevlisi pozisyonunda iş tecrübem olmamasina rağmen eğitildiğim takdirde beklentilerinizi fazlasiyla karsilayacağimdan hiç şüpheniz olmasin.Teşekkürler…

 3. merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.
  GSM: (0)538 550 1458

 4. ben iki yıl halk bank da gişe görevlisi olarak görev yaptım.askere gittim geldim kargo sektöründe görev yaptım sizlerle çalışmak istiyorum.

 5. Merhaba ben bankacilik ve sigortacilik bolumu mezunuyum.gişede calistim is tecrubem mevcuttur.gişede değerlendirilmek isterim syg tel:05078889591

 6. Merhaba, uluslararası ilişkiler mezunuyum 1991 doğumluyum. Sizinle çalışmakisterim.

 7. sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.ilgilenirseniz.sevinirim.daha.önce.kuryenet.firmasında.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.enkısa.zamanda.haber.verirseniz.sevinirim.alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.cep.05398204162

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*