Nüans Tur Personel Alımı ve İş İlanları 2022

nuans-tur

Nüans Tur personel alımı yapacak!

Nüans Tur iş başvurusu yaparak sizde Nüans Tur’ın gücünden güç alabilirsiniz. Nüans Tur personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Nüans Tur eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Nüans Tur insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İnsan hep güzel şeylerle bile meşgul olsa, yapılan işlere renklilik kazandırılmazsa monotonluktan ötürü bıkkınlık olabilir. Böyle bir bıkkınlığa fırsat vermemek için imkânlar nispetinde, başka işlerle meşguliyette, ecdat yadigârı tarihi eserlerin, semavi dinlere ait mukaddeslerin, yeni yerlerin gezilip görülmesinde, “tarih dokunularak öğrenilir” anlayışıyla onlara dokunarak öğrenilmesinde fayda var.

İnsanın kendini ve ailesini dinlendirmek gayesiyle tatile çıkması, imkânı nispetinde ayda veya senede belli günlerde bir yerlere gidip dinlenmesi, gezmesi, sadece gezmekle kalmayıp gezilen yerleri her yönüyle bilip yaşaması; verimli olması ve canlılığını devam ettirmesi adına çok önemlidir. Yeter ki çıkılan bu tatilde hem beden hem ruhun dinlenmesi esas alınsın. Bunun aksine bir dinlenme belki bedenin dinlenmesini sağlar, fakat unutulmamalıdır ki bedenin tam dinlenmesi de zinde bir ruha bağlıdır.

2001 yılında kurulan, yurt genelinde alt acenteleri bulunan, Türsab üyesi, IATA (ayata)belgeli, A grubu seyahat acentesi olan Nüanstur; uçak bileti, otel rezervasyonu, vize, yurt içi ve yurt dışı kültür turları ile hac-umre’deki farklılığıyla tatil anlayışınızı değiştiriyor.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*