Nokia Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Nokia’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Nokia bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Nokia personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

100 üzerinde ülkede bulunan Nokia, ülkemizde de birçok kullanıcı tarafından tercih edilen markalar arasındadır. Hareketli ve dinamik yapısıyla sürekli gelişmekte olan firma, Nokia personel alımları ile büyümesini hızlandırmaktadır.

Bu bakımdan yılın farklı dönemlerinde Nokia iş ilanları verilmekte olup, uyumlu adaylar mülakat sürecini de geçtikten sonra işe başlamaktadır. Eğer siz de firmanın çalışanı olmak istiyorsanız, sadece Nokia iş başvurusu yapmanız gerekir. Ön değerlendirme ve mülakatın tamamlanması ardından, uyum gösteren adaylar kabul edilir.

Nokia Personel Alımı ve İş İlanları

Nokia Personel Alımı Yapacak

Nokia global çapta bir firmadır. Bu bağlamda yılın farklı dönemlerinde, farklı ülkelerde işe alımlar gerçekleştirmektedir. Türkiye’de de ilanlar mevcut olup, LinkedIn üzerinden görülebilen yapıya sahiptir.

Eğer bunları incelerseniz ve sizinle uyumlu olduklarını keşfederseniz başvuru yapabilirsiniz.

Nokia İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

LinkedIn üzerinde görülen çok sayıda Nokia iş duyurusu vardır. Bunlar farklı pozisyonlara ait olup, yayınlanma tarihleri de farklıdır. Bunlar şu şekildedir;

 1. Customer Technical Support: Öğrenmek için araştırma yapma, proje yönetimi becerileri olma, iletişim becerileri mükemmel olma gibi nitelikleri vardır.
 2. Digital Business: Test automation tools ile tecrübesi olma, CI / CD frameworks ile tecrübesi olma, Pyhton ve Bash gibi yazılım dilleri ile tecrübesi olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 3. Network Automation Engineer: Uluslararası seyahat edebilme, kendi kendini motive edebilme, öğrenmeye sabırsız olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 4. Policy & Charging Product Customer Support Engineer: Takım odaklı olma, kendi kendini motive edebilme, İngilizce ve Türkçe dillerinde akıcı olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 5. Domain Architect: Bağımsız ve takım olarak çalışabilme yeteneğine sahip olma, İngilizce ve Türkçe iletişim yetenekleri güçlü olma, problem çözme becerisi olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 6. IP Optical Networks Technical Support Engineer: Türkçe ve İngilizce dillerinde akıcı olma, Hızlı ve aktif öğrenme yeteneği, IP alanına ilgili olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 7. Test Automation Developer: İnsanlar arası olan ilişkilerde güçlü olma, takım şeklinde çalışabilme, en az 3 sene software tasarımı ve geliştirme üzerine tecrübeli olma gibi nitelikler vardır.

LinkedIn üzerinde farklı ilanlar da vardır. Yayınlanma tarihleri farklı olduğu için, adayların hızlı bir şekilde kontrol etmesi ve başvurması gerekir.

Nokia İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Nokia personeli olmak istiyorsanız, başvuru işlemleri LinkedIn kullanarak hızlı biçimde yapılabilir. Bunun için şu işlemler uygulanmalıdır;

 1. https://fi.linkedin.com/company/nokia?trk=public_jobs_topcard_logo adresine girin.
 2. İş ilanlarını gör üzerine tıklayın.
 3. Üst menüye Türkiye yazarak aratın.
 4. Sonuçlardan birini seçerek, şirket web sitesinde başvur üzerine tıklayın.
 5. Karşınıza gelen seçenekler arasında apply for job üzerine tıklayın.
 6. Bilgilendirme yazısını okuduktan sonra onay verip, vermemeyi tercih edin ve başvuru işlemlerini gerçekleştirin.

Böylece başvuruya dair tüm işlemler, sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*