Jokey Turkey Ambalaj Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Jokey Turkey Ambalaj’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Jokey Turkey Ambalaj bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Jokey Turkey Ambalaj personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Jokey Turkey Ambalaj Personel Alımı ve İş İlanları

Sektör Endüstriyel Ambalaj Üreticisi
Kuruluş Yılı 1968
Çalışan Sayısı 2000
Web Sitesi https://www.jokey.com/
Açık Pozisyon 3

Jokey Turkey Ambalaj Personel Alımı

1968 senesinden bu yana Jokey demek plastik enjeksiyon üretiminde mükemmel uzmanlık demektir. Almanya’nın Wipperfürth kentinde yerleşik bir aile şirketi olarak sert plastik ambalajlar alanında dünyanın en büyük üreticilerinden, yenilikçilerinden ve teknoloji liderlerinden biriyiz ve 30 yılı aşkın bir süredir sürdürülebilir ambalaj alanının öncüsüyüz.

Jokey Turkey Ambalaj İş İlanları

15 işletme, 13 ülke, 43’ten fazla ülkede çalışanlar. Çeşitlilik ve kültürler arası alışveriş, işbirliğimizi günden güne şekillendiriyor. Gerçek bir zenginlik. Takım ruhumuzu eşit seviyeli açıklık, takdir ve meslektaş işbirliği karakterize eder. Bizimle birlikte bağlılıkla ve tutkuyla fark yaratmak isteyen kişilikler arıyoruz. Dünyayı daha sürdürülebilir ve geleceğe hazır hale getirmek için bilgi ve becerilerini başkalarıyla paylaşmaya hazır olanlar.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Financial Controller Kocaeli
2 İhracat Satış Temsilcisi Kocaeli
3 Kalite Kontrol Teknisyeni Kocaeli

Jokey Turkey Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*