Neomarin Personel Alımı ve İş İlanları 2022

neomarin_avm_istanbul

Neomarin personel alımı yapacak!

Neomarin iş başvurusu yaparak sizde Neomarin’ın gücünden güç alabilirsiniz. Neomarin personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Neomarin eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Neomarin insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Neomarin Alışveriş Merkezi

Neomarin Alışveriş merkezi 36,000 metre karelik kiralanabilir alanı ile 130 ulusal & uluslararası ve yerel markaya ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, 20 restorant & cafesi ile de yeme içme alanında yaklaşık 600 kişiye hizmet veriyor. Neomarin AVM’de çocuk eğlence alanları ve hipermarket ile birlikte 1,200 araçlık otopark da mevcuttur.
İstanbul’un gelişen bölgelerinden Pendik’te barındırdığı 1,85 milyonluk nüfusu ve AVM’nin etrafında yapılan yeni iş yerleri ve residanslarla bölgesel gelişimini sürdürüyor. Bu gelişen bölgenin merkezinde yer alan Neomarin AVM’ye ulaşım ise çok kolay, ziyaretçiler E-5 otoyolundan kendi arabalarıyla gidebilecekleri gibi, toplu taşıma kullanarak veya yaya olarak da AVM’ye ulaşabilirler.

BREF

Bref, Bosphorus Real Estate Fund (I), Türkiye’de gayrimenkul yatırım fırsatlarını değerlendirmek üzere 2007 yılında kurulan bir yatırım fonudur. Bref, Krea ve Peakside ile birlikte Nisan 2009’da açılan Neomarin’in sahibidir. Krea Grup, 2006 yılında kurulan ve faaliyetlerine başlayan Krea, yatırımcı, proje geliştirici ve fon yöneticisi olarak faaliyetlerini sürdürmekte ve konut, alışveriş merkezi ve karma gayrimenkul projeleri başta olmak üzere gayrimenkul sektörünün çeşitli alanlarında aktif rol almaktadır. Peakside Capital, Türkiye de dahil olmak üzere Avrupa genelinde tüm gayrimenkul türleri için nitelikli yatırımcılarla işbirliği yapan, fon ve varlık yönetimi hizmetleri sağlayan uzman bir Avrupa gayrimenkul özel sermaye şirketidir.

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş.

İstanbul merkezli “ECE Türkiye”, Ekim 2000’de Alışveriş Merkezi sektöründe Avrupa lideri olan Alman “ECE” tarafından kurulmuştur. Bir yatırım ve hizmet firması olan ECE Türkiye, Alışveriş Merkezlerinin geliştirilmesi ile ilgili olarak mimari ve konsept planlama, proje yönetimi, kiralama, Alışveriş Merkezi yönetimi, bütçeleme hizmetleri ile finansal ve hukuki hizmetlerin tümünü aynı çatı altında toplamaktadır.

 Buradan AVM’nin web sitesine gidebilir iletişim kurabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*