İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Narlıdere Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

İzmir Büyükşehir Belediyesi, son yıllarda sadece kendi faaliyetleri adına değil, diğer bölge belediyelerinin faaliyetleri adına da ciddi çalışmalar yürütmektedir.

İzmir’in her semtinin cazibe merkezi haline gelmesini isteyen büyükşehir belediyesi, haliyle belediyelere de bu konuda çok büyük imkanlar tanımaktadır.

Narlıdere belediyesi ise faaliyetlerini daha kapsamlı hale getirebilmek adına sürekli farklı projelerle, Narlıdere bölgesine hizmet vermektedir.

Projelerin fazla olması, belediyenin hacim olarak büyümesi ve bu gibi birçok durum, belediye bünyesindeki personellerin yetersiz olmasına neden olmuştur.

İşte bu nedenden ötürü Narlıdere belediyesi işçi alımı konusunda son yıllarda fazlasıyla öne çıkmıştır. İşçi alımları ile sahada fayda sağlayacak personeller arayan Narlıdere belediyesi, işçi alımının yanı sıra diğer birçok alımla da iş arayan kişilerin karşısına çıkmaktadır.

Narlıdere belediyesi işçi alımı

İzmir Narlıdere Belediyesi Personel Alımı

Narlıdere belediyesinin sadece işçi alımı değil, başka alımlarla da gündeme geldiğini belirtmiştik. Personel alımları da, son dönemlerde en az işçi alımları kadar öne çıkmaktadır.

Belediye bünyesinde, temizlik, mutfak, idari birimlerde görevli, arşiv sorumlusu vb. birçok kategoride çalıştırılmak üzere alımlar gerçekleşmektedir.

Narlıdere belediyesi personel alımı sayesinde bölgedeki istihdam ihtiyacını büyük oranda karşılarken, kendi faaliyetlerini de her geçen gün güçlendirmektedir.

Narlıdere belediyesi iş başvurusu yaparak, belediyenin personel ihtiyacını giderebilmeniz de mümkündür.

İzmir Narlıdere Belediyesi İş İlanları

Narlıdere belediyesi iş ilanları, sadece bir kapsam ya da kategori ile sınırlı kalmayıp, birden fazla kesime hitap edecek şekilde karşımıza çıkmaktadır.

İş ihtiyacı olanların ve belediye bünyesinde tıpkı bir devlet memuru gibi çalışmak isteyen kişilerin, Narlıdere belediyesinin iş ilanlarına karşılık vermeleri yeterli olacaktır.

Narlıdere belediyesi insan kaynakları, bu konuda ilk başvuru seçeneğiyken, diğer anlaşmalı birçok kurum üzerinden de başvurularınızın gerçekleştirilebilmesi söz konusudur.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

İzmir Narlıdere Belediyesi Memur Alımı

Narlıdere belediyesi memur alımı, yine belediyenin vermiş olduğu iş ilanları arasında rastlanılmakta olan başka bir ilan türüdür. Memur alımlarının her zaman için hem belediye hem de iş arayan kişiler tarafından önem taşıdığını söylemek mümkündür.

Belediye bünyesinde büyük görevleri olan memurlar, bu nedenle de ayrıcalıklı bir personel olarak işe başlamaktadırlar. Bu nedenle Narlıdere belediyesi iş başvuru formu, iş başvurularında özellikle memur alımlarında en çok önem taşıyan evraklardan biridir.

Bilgi için tıklayın.

Narlıdere İş İlanları

Narlıdere iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Narlıdere iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Narlıdere iş ilanları

 • Satış Müşteri Temsilcisi – İzmir
 • Engelli Satış Görevlisi – İzmir
 • İngilizce Öğretmeni
 • Anaokulu Öğretmeni

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Narlıdere iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir