Narlıdere Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Narlıdere Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Narlıdere güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın

İzmir’in Narlıdere ilçesinde vatandaşlara ulaşılabilir hizmetler götüren Narlıdere Belediyesi modern yapısı ile faaliyetlerinin kalitesini sürekli geliştirmektedir. Halka kesintisiz olarak hizmet vermekte olan kurum, büyümesine hızlı bir şekilde devam etmektedir. Bu nedenle personel gereksinimleri, yılın farklı zamanlarında oluşmaktadır.

Bunların giderilebilmesi için kurum tarafından ilanlar yayınlanmaktadır. Eğer bunları her gün takip ederseniz zamanında görebilir, sonrasında gerekli başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. İş ilanları belediyedeki ihtiyaçlara göre şekillendiği için açık ilanlar her yıl değişebilmektedir.

Narlıdere belediyesi işçi alımı

Narlıdere Belediyesi vatandaşlara ulaştırdığı tüm projelerini çevreye ve doğaya saygılı bir şekilde sunmaktadır. İlçede yaşayan vatandaşlara, merkezine insan ve toplumu alan hizmetler götürülmektedir.

 1. Arşivci
 2. Zabıta
 3. Memur
 4. Park ve Bahçe İşçisi
 5. Şoför
 6. Güvenlik Görevlisi
 7. Temizlik İşleri Görevlisi

Narlıdere Belediyesi çalışan alımlarını 2022 senesinde de gerçekleştirebilir. Bu nedenle başvurmak isteyenler, düzenli olarak her gün kontrol etmelidir.

Narlıdere Belediyesi İş İlanları

Kamu kurumları iş arama sürecinde olan vatandaşlar tarafından araştırılmaktadır. Eğer kariyerinize devlet kadrolarında devam etmek istiyorsanız, bir kamu kurumu olan belediyeler yapabileceğiniz tercihler içindedir.

Bu bakımdan Narlıdere Belediyesine başvurmak istiyorsanız, iş ilanlarını düzenli takip etmeniz önerilmektedir. Hangi kaynaklar aracılığıyla açık pozisyonlara ulaşacağınızı bilmek büyük önem taşımaktadır. Böylece ilanların başvuru tarihleri geçmeden, gerekli başvurular yapılabilir.

Kurumun kendi internet sitesi olduğu için, adaylar burayı her gün takip ederse ilanlar yayınlandığında görebilmektedir. İŞKUR, Resmi Gazete ve ilan.gov.tr de adayların bakması gereken seçenekler arasındadır.

Narlıdere Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Narlıdere Belediyesi bölgede yaşayan vatandaşlara gelişmiş hizmetler sunmaktadır. Kaliteden ödün vermemekte olan kurum, her yıl büyümesine hızlı şekilde devam etmektedir. Dolayısıyla bazı dönemlerde personel alımları gerçekleştirilmektedir.

Eğer Narlıdere Belediyesinde çalışmak istiyorsanız, düzenli bir şekilde ilanları kontrol ederek size uygun kadroları bulmanız mümkündür. Çünkü memur haricinde işçi gibi pozisyonlara da zaman zaman alımlar yapılmaktadır.

Narlıdere Belediyesi eşitlikçi bir vizyonla çalışanları arasında ayrım yapmamaktadır. Tatminkar şekilde sosyal haklardan yararlandırmaktadır.

Narlıdere Belediyesi İş Başvurusu

Narlıdere Belediyesi hareketli bir yapıya sahiptir. Bu nedenle her yıl büyük bir hızla gelişmektedir. Bu durum zaman içerisinde bazı pozisyonların boşalmasına sebep olmaktadır. Ayrıca planlar kapsamında da alımlar yapılabilmektedir.

Eğer burada çalışmak istiyorsanız, ilanların yayınlanma zamanları değiştiği için her gün kontrol ederek açık ilanları bulmanız gerekmektedir. Ardından başvuru tarihleri kontrol edilmeli, son gün kaçırılmadan gerekli işlemlerin tamamlanmasına özen gösterilmelidir.

Sonrasında açık kadroların incelenmesi, kişilerin yetkinliklerine uygun olup olmadığının kontrol edilmesi gerekmektedir. Eğer sizin için uygunsa, müracaat için verilen adrese şahsi olarak gitmeniz yeterlidir.

Narlıdere İş İlanları

Narlıdere ilçesi gelişmiş yapısı sayesinde birçok iş imkanı sunmaktadır. Belediye dışındaki iş olanaklarını görmek ve bilgi almak istiyorsanız, platformumuz size yardımcı olmaktadır.

No Pozisyonlar
1 Otopark Görevlisi
2 Muhasebe Elemanı
3 Ön Muhasebe Elemanı
4 Elektrik Otomasyon Teknisyeni
5 Pilates eğitmeni
6 Gratis Beauty Nail / Tırnak Uzmanı – Seferihisar
7 Elektrik Bakım Elemanı
8 Mağazacılık Alanında Deneyimli İnsan Kaynakları Uz
9 Kasiyer
10 Güvenlik Sorumlusu- Narlıdere/İzmir
11 Güvenlik Görevlisi – Narlıdere/İZMİR
12 Elektronik Teknisyeni / Teknikeri

Güncel Narlıdere İş İlanları için TIKLAYIN.

5 Comments

 1. Işe çok ihtiyacımız var ünv mezunuyuz ama issisiz ne iş olursa yapmaya hazırız izmir uckuyularda oturuyoruz

 2. Narlıdere de oturuyorum çocuğu m üniversite okuyor işe ihtiyaç ım var temizlik işi Narlıdere belediye okullarında rehebitasyon merkezlerinde yardımcı olabilir seniz sevinirim

 3. merhabalar izmir narlıdere yaşıyorum 31 yasindayim meslegim ilgi alanım muzik
  ama ne is olursa yaparım şuan işe cok ihtiyacım var
  yardımcı olursanız sevinirim

 4. Peyzaj mimarıyım, aynı zamanda halkla ilişkileri bitirdim, yurtdışında erasmus eğitimi yaptım, iş arıyorum, saygılarımla.

 5. Işe ihtiyacım var 3çocuk annesiyim iki oğlum okuyor biri lise biri ortaokul bunyeniz altinda hangi is olursa çalışırım lutfen dönüş yapın

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*