Modanisa Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Modanisa’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Modanisa bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Modanisa personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

2011 yılında kurulan Modanisa yenilikçi yapısıyla günümüzde 5 farklı kıtaya hizmet götürmektedir.  130 ülkede mevcut olan Modanisa personel alımı yaparak, gücüne güç katmayı sürdürmektedir. Bunlar oluşan ihtiyaçları kapsamında belirlenmekte olup, farklı zamanlarda alım gerçekleştirilmektedir.

Firma güncel olarak kendi sitesi, Kariyer.net ve LinkedIn üzerinde çok sayıda ilana sahiptir. Eğer başvurmak istiyorsanız, zamanı geçmeden değerlendirmeniz önerilmektedir. Modanisa iş ilanları aksi durumda müracaat için sonraki sürece kadar beklemeniz gerekecektir. Bununla birlikte içerisinde farklı pozisyonlar olduğu için, başvurmak istediğiniz açılmamış olabilir.

Bu nedenle Modanisa iş başvurusu için her gün kontrol etmeniz, online mecralarda yayımlanan ilanları kaçırmadan başvurmanız gerekir.

Modanisa Personel Alımı ve İş İlanları

Modanisa Personel Alımı Yapacak

Modanisa içerisinde çok sayıda departman vardır. Bunun etkisiyle pozisyonlar da birbirinden farklılık arz eder. An itibariyle Modanisa alım yapmakta olup ön başvuru için kariyer siteleri ya da resmi sayfası kullanılabilir.

Eğer firmanın yetkilileri sizi olumlu değerlendirirse, mülakat için çağrı almanız mümkündür.

Modanisa İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Modanisa, Kariyer.net üzerinde çok sayıda ilana sahiptir. Bunlardan bazıları kısa açıklamaları ile beraber şöyledir;

 1. Genel Başvuru – Engelli Kadro: Lise ve üzeri mezun olma, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olma ve minimum yüzde 40 engel seviyesi bulunma gibi nitelikler aranmaktadır.
 2. Mağaza Müdür Yardımcısı: Takım çalışması yapabilme, Microsoft Office programları kullanabilme, modayı takip etme, mağazacılık sektörü içerisinde yöneticilikte en az 6 sene tecrübeli olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 3. Stil Danışmanı / Uzmanı: Moda tasarımı ya da Günel Sanatlar Fakültesi’nde okuma, Styling üzerine 3 sene deneyimi olma, dinamik çalışma koşullarında iş yapabilme gibi nitelikler aranmaktadır.
 4. Stüdyo Asistanı: E-ticaret için çekim deneyimi bulunma, B sınıfı ehliyeti olma, takip ve planlama becerileri olma, gelişim ve öğrenmeye açık olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 5. Technology Recruiter: İş gereksinimlerini anlama ve açıklamaya yönelik yetenekli olma, organizasyon becerileri güçlü olma gibi nitelikler aranmaktadır.
fatgpt
Fotomodel
Son Başvuru Tarihi
25 Ağustos 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)
Fotomodel
Son Başvuru Tarihi
25 Ağustos 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)

Diğer ilanları da görmek istiyorsanız Kariyer.net, LinkedIn ve Modanisa resmi sitesini ziyaret edebilirisiniz.

Modanisa İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Modanisa bünyesine siz de girmek istiyorsanız, iş başvurusu şu şekilde yapılabilir;

 1. https://www.modanisa.com/kariyer adresine giriş yapın.
 2. İş ilanlarını inceleyerek, bir tanesine tıklayın.
 3. Alt bölüme inerek formu doldurun ve başvurun.

Kariyer.net üzerinden başvurmak için şu işlemleri uygulayın;

 1. https://www.kariyer.net/firma-profil/modanisa-elektronik-magazacilik-ve-ticaret-anonim-44974-93350 adresine giriş yapın.
 2. Hesabınızda oturum açtıktan sonra, özgeçmiş bilgilerinizi güncelleyin.
 3. Firmanın açmış olduğu duyuruları gözden geçirerek, dikkatinizi çekenlere tıklayın.
 4. İnceleme ardından yeteneklerinize de hitap ediyorsa üst kısımda göreceğiniz mor renkli başvur butonuna tıklayın.

Böylece başvuru işlemleri de sonlanır. LinkedIn üzerinden başvurmak için de https://www.linkedin.com/jobs/modanisa-jobs-worldwide?f_C=5083340&trk=top-card_top-card-primary-button-top-card-primary-cta&position=1&pageNum=0 adresine girdikten sonra, bir ilana tıklamanız ve şirketin web sitesinden başvur demeniz gerekir. Bundan sonra resmi siteden işlem yapabilirsiniz.

fatgpt

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*