Misnak Uluslararası Taşımacılık Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Misnak Uluslararası Taşımacılık personel alımı yapacak!

Misnak Uluslararası Taşımacılık iş başvurusu yaparak sizde Misnak Uluslararası Taşımacılık’ın gücünden güç alabilirsiniz. Misnak Uluslararası Taşımacılık personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Misnak Uluslararası Taşımacılık eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Misnak Uluslararası Taşımacılık insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

MİSNAK; Türkiye, Irak ve Orta Asya’daki birinci sınıf taşımacılık hizmetleri ve profesyonel lojistik yönetim taleplerini karşılamak üzere İMİSK A.Ş tarafından 2003 yılında kurulmuştur. Küresel ve Türkiye ayağı olarak şu anda; genel kargo, konteyner, proje kargo ve uzak endüstriyel sahalara dağıtım ve montaj içeren hizmetler sunmaktadır.

Bugün, çok sayıda hidrolik aks, teleskobik ve standart römorklar, kaydırma sistemleri (jack & slide systems), mobil ve raylı kule vinç (gantry) gibi donanımları ile MİSNAK, ağır nakliye ve montaj/kaldırmada Türkiye, Irak ve Orta Asya’da önde gelen bir şirket olarak konumunu sağlamlaştırmıştır.

Gelişmiş donanımı, güvenli terminal/tesisleri, iyi eğitimli personeli ve nitelikli KSGÇ (Kalite, Sağlık, Güvenlik ve Çevre) yönetimi; MİSNAK’ın müşteri hedef ve isteklerini karşılamasının yanı sıra bölgedeki güvenlik ve arazi zorluklarını aşmasındaki tecrübesini arttırmaktadır.

Çevresel ayak izi azaltma planlaması; doğal denge, ehil ve yabani canlı hayatına verilecek zararın en aza indirilmesine yardım etmektedir.

Sürdürülebilir gelişmenin sağlanması için yapılan; danışma, planlama, vizyon ve akılcı yatırımlar, MİSNAK’ı yıllar boyunca gelecek olan her türlü zorluğa en iyi şekilde hazırlamaktadır.

MİSNAK, en yüksek kalitedeki hizmeti en son model ekipman ve proaktif bir takım ile gerçekleştirmek adına, müşterileri için sağladığı taşıma mühendisliğindeki teknik bilgi ve birikimlerini arttırmaya devam edecektir.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*