Migros AVM Antalya Personel Alımı ve İş İlanları 2022

migros-avm-personel-alımı

Migros AVM personel alımı yapacak!

Migros AVM iş başvurusu yaparak sizde Migros AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. Migros AVM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Migros AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Migros AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Migros Antalya Alışveriş Merkezi

Her yıl yerli ve yabancı milyonlarca turisti ağırlayan Antalya, 6 Haziran 2001 tarihinde önemli bir ticaret ve alışveriş merkezine kavuşarak, turizm gelirlerine ilave olarak alışveriş gelirlerinde de önemli artışlar kaydetmeye başlamıştır. Migros Alışveriş Merkezi, Antalya’nın turizmdeki popülaritesini arttırmanın yanı sıra, şehrin, dev ve çağdaş bir alışveriş merkeziyle dünya turizmine alışveriş cenneti olarak da önemli olanaklar sunmasına ve dünyanın önemli turizm merkezleriyle her alanda rekabet etmesine olanak sağlamıştır.

130 ihtisas mağazasıyla, yerel ve uluslararası düzeydeki kalite garantili prestij markalarıyla, geniş ürün yelpazesiyle, dünya ve Türk damak tadına hitap eden geniş fast food alanıyla, kısa ve orta vadeli ihtiyaç maddelerine yönelik 30 kasalı 5M Migros Hipermarketiyle, Boyner, Zara, Mudo, Lcwaikiki gibi büyük mağazacılık güvenceleriyle ve kültürel/sosyal etkinlikleriyle klimatize bir ortamda alışveriş yapma keyfini uzun süre bekleyen Antalyalılar, yöreye gelen yerli ve yabancı turistler ve hatta Konya, Isparta ve Burdur gibi komşu illerin bölge halkı, Migros Antalya Alışveriş Merkezi’nde bu taleplerine karşılık bulmaktadırlar.

5M Migros AVM de bulunan mağaza sayısı bir hayli fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

İletişim için tıklayınız.

1 Comment

  1. Acil ise ihtiyacim var 31 yasinda bekar bir bayanim. Pandemi sebebi ile isten cikarildim aylardir isssizim. Sarisu bolgesinde yasiyorum yardimci olabilirseniz sevinirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*