Enco İstanbul Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Enco İstanbul personel alımı yapacak!

Enco İstanbul iş başvurusu yaparak sizde Enco İstanbul’ın gücünden güç alabilirsiniz. Enco İstanbul personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Enco İstanbul eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Enco İstanbul insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İnsan Kaynakları Politikamız

Vizyonu doğrultusunda sürekli gelişimi hedefleyen Enco, bu hedef doğrultusunda Teknolojisine ve İnsan Kaynakları gücüne sonuna kadar inanmakta ve yatırımlarını bu doğrultuda yönlendirmektedir.

fatgpt

Enco, sektördeki gelişime katkıda bulunmak ve değişimi yönlendirmek için yeniliklere ve gelişime açık, Enco’nun hedef ve stratejilerini özümsemiş, müşteri odaklı hizmet felsefesine inanan, bilgi teknolojilerine hakim, ekip ruhuna sadık çalışanlarını teşvik etmekte ve düzenli olarak eğitimlerle bilgilerini tazelemektedir.

Enco; kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, fitness salonu, dahili restaurantı, sinema salonu v.b. yatırımları ile çalışanlarına verdiği önemi uygulamaya da geçirerek, ekip motivasyonunu en düzeyde tutmaya çalışmaktadır.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

 

fatgpt

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*