Midpoint Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Midpoint’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Midpoint bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Midpoint personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

2002 senesinde Bağdat Caddesinde hizmete başlayan Midpoint, yenilikçi bir bakış açısıyla sürekli ilerlemektedir. BU bakımdan günümüzde Antalya, Mersin ve İzmir de dâhil 7 yere yayılmıştır. Midpoint personel alımı da gelişmeyle ortaya çıkan personel ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yılın farklı zamanlarında yapılır.

Firma bu noktada online sistemlerden yardım aldığı için, Midpoint iş ilanları kolay bir şekilde takip edilebilmektedir. Bunun için sadece, kariyer sitelerini takip etmek gerekir. Ardından güncel bir ilan üzerinde Midpoint iş başvurusu gerçekleştirilir.

Başvuru insan kaynakları yetkililerine iletildiği için, ardından kurumdan haber beklemeniz yeterlidir. Zira pozisyon ile özgeçmiş uyumluysa, firma size dönüş sağlar. Böylece mülakat gerçekleştirilir.

Midpoint Personel Alımı ve İş İlanları

Midpoint Personel Alımı Yapacak

Midpoint kurulduğu günden bu yana hızlı bir gelişme sergilemiştir. Büyümesi her geçen gün hızlanmakta olup, buna yönelik personel alımları gerçekleştirilmektedir. Bunların açılış ve kapanış tarihleri olup, başvurmak isteyen adayların takipte kalması şarttır.

Midpoint İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Midpoint iş ilanları, kariyer sitelerinde kolay bir şekilde görüntülenebilir. Bunlar oldukça farklı olup bazıları şöyledir;

  1. Servis Personeli: İletişim becerileri gelişmiş, tercih olarak lisans ya da yüksek okul mezunu olma, ekip çalışması yapabilme, koordinasyon, planlama ve organizasyon yapabilme gibi nitelikler aranmaktadır.
  2. Garson: 35 yaşını aşmamış olma, esnek çalışma zamanlarına uyum gösterme, ekip çalışması yapabilme, tercih olarak lisans ya da yüksek okul mezunu olma gibi nitelikler aranmaktadır.

Eğer bunlara müracaat etmek istiyorsanız, ayrıntılı bilgi kariyer siteleri aracılığıyla edinilebilir. Bunların son başvuru tarihleri olup, kaçırmamanız önerilir.

Ayrıca firma, yılın farklı dönemlerinde çalışan gereksinimi duyduğu için değişik pozisyonlarda da ilan açabilir. Bu nedenle sürekli olarak takipte kalmanız, ilan verildiğinde başvurmanız gerekir. Bununla beraber özgeçmiş de pozisyon ile uyumlu olmalıdır.

 

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Garson
Kadıköy

 

Midpoint İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Midpoint iş başvurularını online sistemler üzerinden kabul etmektedir. Bu nedenle açık ilanlara istediğiniz günün, istediğiniz saatinde başvurmanız mümkündür. Ancak hızlı olmak, kabul edilme şansınızı daha çok arttıracaktır.

Eğer farklı bir şehirdeyseniz ancak değişik bir yere başvuruyorsanız, kabul edilirseniz konum değiştirebileceğinizden söz etmeniz gerekir. Başvuru kariyer siteleri ile şu şekilde gerçekleştirilir;

  1. İlanın açıldığı kariyer sitesine girin.
  2. Başvuru için üyelik gerekir. Dolayısıyla yeni bir hesap oluşturulur. Ancak hesabınız varsa, oturum açmanız yeterlidir.
  3. Firma tarafından açılan ilana gelerek, başvuru işlemlerini yapın.

Bu üç işlemi tamamladıktan sonra, başvurunuz da sorunsuz bir şekilde bitirilir. Ardından sadece Midpoint yetkililerinin sizinle irtibata geçmesi beklenir. Eğer uyumlu bir özgeçmiş varsa mülakata yönelik çağrı almanız mümkündür.

Son aşama olan bu sürecin de tamamlanması ardından işe başlanır.

 

2 Comments

  1. aşcıyım dunya mutfağı turk mutfağı tercrubem 18 yılık sizinle calışmak istiyorum tl 05387034263

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*