Midpoint Personel Alımı ve İş İlanları 2021

744_midpoint-istanbul-150x150

Midpoint personel alımı yapacak!

Midpoint iş başvurusu yaparak sizde Midpoint’ın gücünden güç alabilirsiniz. Midpoint personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Midpoint eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Midpoint insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Tekstil sektörünün mağazacılık bölümünde deneyim sahibi olan Ayhan Çarıkçılar, mimar kardeşi Numan Çarıkçılarla yükselen bir trend olarak değerlendirdikleri “dünya mutfağı” konseptini, 2002 yılında daha değişik bir formatla hayata geçirerek Midpoint’i kurdu. Markayı zincir işletme yapmak için lojistik biriminin her evresine hakim yönetici ortakları da bünyelerine kattılar.

Midpoint işletmelerinin 12’si İstanbul’ da, 2’si İzmir’de, l’i Ankara’da ve diğeri Antalya’da olmak üzere toplam 16 şubesi var. Ekim ayında Etiler ve Aqua Akvaryum şubelerini de hizmete sunmayı planlıyor. Şu anda 900 kişinin görev yaptığı Midpoint işletmelerinde, ekim ayı içinde Akvaryum olmak üzere iki yeni şubenin açılışıyla birlikte toplam 150 kişi daha işe alınacak.

Midpoint iş başvurusu ve iletişim için tıklayınız.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*