Alesta Uluslararası Ekspertiz Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Alesta Uluslararası Ekspertiz’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Alesta Uluslararası Ekspertiz bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Alesta Uluslararası Ekspertiz personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Alesta Uluslararası Ekspertiz Personel Alımı ve İş İlanları

Alesta Uluslararası Ekspertiz Personel Alımı

Alesta Sigorta Ekspertiz Hizmetleri Ltd. Şti., eksperlik hizmetlerinin kurumsal yapıda ve uluslararası normlarla sunulması misyonunu edinerek çalışmaya girişmiş bir “ekspertiz organizasyonu”dur. Aynı zamanda, dünyanın en büyük kurumsal ekspertizkuruluşu olan Crawford & Company‘nin Türkiye temsilcisidir. Alesta’nın hizmet verdiği alan, sadece Türkiye ile sınırlı olmayıp, yakın ülkeler başta olmak üzere, tüm dünyadır.

Alesta Uluslararası Ekspertiz İş İlanları

Sunduğu hizmetleri uluslararası normlara ve kapsama kavuşturan ALESTA’da, her tür ve boyutta hasar için meslek disiplinlerinde uzmanlaşmış kadrolu sigorta eksperleri, değişik iş kollarından profesyonel uzmanlar, asistanlar ve araştırmacılar yer almaktadır. Bu sürekli ekibe ek olarak, Crawford ile Gözetim & Sörvey ekibi de, Alesta’nın ekspertiz hizmetleri kadrosunu güçlendirmekte ve bütünlemektedir.

Alesta Uluslararası Ekspertiz Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*