Merkez Kayaşehir AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2022

merkez-kayasehir-avm-personel-alımı

Merkez Kayaşehir AVM personel alımı yapacak!

Merkez Kayaşehir AVM iş başvurusu yaparak sizde Merkez Kayaşehir AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. Merkez Kayaşehir AVM eleman alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Merkez Kayaşehir AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Merkez Kayaşehir AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

TOKİ 2011 yılı içerisinde 11.500 konutu sahiplerine teslim etmiştir.Devam eden inşaatlarla birlikte hedef 4 yıl içerisinde 65.000 konut…
Konutlar tamamlandığında ve TOKİ haricinde geliştirilecek olan diğer projelerle birlikte, Kayaşehir’de nüfusun 400.000 kişiye ulaşması bekleniyor.
Diğer uydu kentleri de (Başakşehir, Bahçeşehir, Ispartakule) içinde alan 3 ila 10 km’lik bir alanda bölgenin en büyük ticaret merkezi olma özelliği,Merkez Kayaşehir’i daha değerli kılmakta ve bölgesel bir merkez haline getirmektedir. Ayrıca ticaret merkezimizin hemen yanı başında; ilk ve orta öğretim okulları, 2500 kişilik cami, sosyal – kültürel tesisler ve resmi kurum alanlarının bulunması Merkez Kayaşehir’i daha ayrıcalıklı kılıyor.

Merkez Kayaşehir’de 63.000 m2 kapalı, 36.720 m2 kiralanabilir alanda 172 işyeri, 8 salonlu sinema, Merkez Kayaşehir Business işyeri bloğu ve uluslar arası oteller zinciri Hilton Worldwide markası olan 144 yataklı Hampton by Hilton oteli yer alıyor. Merkez Kayaşehir sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve hedeflediğiniz kazanca ulaşmanız için ideal dengede duruyor.

Merkez Kayaşehir AVM de bulunan mağaza sayısı çok fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

İletişim için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*