Mayadrom Akatlar Alışveriş Merkezi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

mayadrom-akatlar-avm-personel-alımı

Mayadrom Akatlar AVM personel alımı yapacak!

Mayadrom Akatlar AVM iş başvurusu yaparak sizde Mayadrom Akatlar AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. Mayadrom Akatlar AVM eleman alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Mayadrom Akatlar AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Mayadrom Akatlar AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

MAYADROM işletmeleri, 1991 yılında kurulan MAYTUR Turistik Tesisler Yapım İşletme ve Organizasyon A.Ş. tarafından yönetilmektedir.

Maytur’un ilkesi, artan rekabet ortamında yeniliği, kaliteyi, ekonomiyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan işletim sistemlerini kurmak ve uygulamaktır.

Amacımız yaşamın keyfine her ayrıntıda varmak isteyenlere seçkin ve alternatif yaşam alanları sunmak ve Türkiye’de ilklere imza atmaktır. Çalışmalarımızı sürdürürken, kalite ve bilgi çağının gerekliliklerinden ödün vermeden, günümüze uygun en mükemmel çözümleri geliştirmeye özen gösteririz.

Mayadrom Akatlar AVM de bulunan mağaza sayısı oldukça fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

 Buradan başvurabilirsiniz.

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*