Shell Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Shell’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Shell bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Shell personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Shell personel alımı

Shell Personel Alımı Yapacak

Shell, petrol ve doğal gazın aranması, üretilmesi, rafine edilmesi ve pazarlanması ile kimyasal maddelerin üretilmesi ve pazarlanması konularında uzman olan uluslararası bir enerji şirketidir.

Türkiye’de 1923’ten bu yana faaliyet gösteren Shell, enerji alanında sektöre yeniliklerle, yüksek standartlarla liderlik etmek ve ekonomiye katkıda bulunmak için çalışmaya devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında yeni personellere ihtiyaç duyan Shell, deneyimli ve deneyimsiz olmak üzere çeşitli niteliklerde personel alımı yapacak.

Temel değerlerini dürüstlük, doğruluk ve insanlara saygı olarak belirten Shell, kadrosuna alacağı personellerden de bu ilkelere bağlı kalarak çalışmalarını istemektedir. Çalışanlarına vardiyalı mesai sistemini uygulayan kurum, bunun karşılığında 2.000 TL ile 4.000 TL arasında maaş imkânı sunmaktadır.

Shell İş İlanları

Shell, sürdürülebilirlik stratejisinin en önemli konu başlıklarından biri olan yol emniyeti alanındaki projeleri ile çalışanlarının, tedarikçilerinin ve hizmet aldığı lojistik şirketlerinin çalışanlarının emniyetli bir şekilde seyahat etmesi konusunda hassas davranmakta.

Türkiye’de faaliyet göstermeye başladığı 1923 yılından bu yana toplumsal değer yaratan birçok alanda projeler yürütmektedir. Bu projeler kapsamında personel alımı yapacak olan kurum, belirlediği bütün detayları internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarına duyuracak.

No Pozisyon Lokasyon
1 Kadın Akaryakıt Satış Elemanı Ve Kadın Market E…
2 Tecrübeli ön Muhasebe Elemanı İstanbul
3 Recruitment Specialist (Sourcer) İstanbul
4 Ön Saha & Market Satış Elemanı – İstanbul İstanbul
5 Ön Saha Market Satış Elemanı İstanbul,Koc…
6 Ön Saha Market Satış Elemanı Kuzey Marmara Otoy… Sakarya
7 Ön Saha Market Satış Elemanı İzmir İzmir
8 Ön Saha Market Satış Elemanı Antalya Antalya
9 Ön Saha Market Satış Elemanı Merter İstanbul
10 Ön Saha Market Satış Elemanı Dolapdere İstanbul
11 Electrical Projects Supervisor Kocaeli
12 Ön Saha Market Satış Elemanı Bursa Bursa

Daha fazla Shell iş ilanı için tıklayın.

Shell İş Başvurusu Formu

Shell iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Shell kadrosunda çalışmak isteyenlerin öncelikle kurumun internet sitesi üzerinden mevcut açık pozisyonları incelemeleri gerekmektedir. Adayların kendilerine en uygun olduğunu düşündükleri pozisyon için “Online Başvuru” butonunu tıklamaları ya da genel başvuru için kişisel profillerini oluşturarak sisteme kaydetmeleri gerekmektedir.

Başvuru yapan bütün adayların bilgileri işe alım ekibine açık olarak kaydedilmekte ve kendilerine uygun bir pozisyon bulunduğunda adaylarla irtibata geçilmektedir.

Başvuru için tıklayın.

Shell İnsan Kaynakları

Dünyanın her yerinden öncülerimiz, yenilikçilerimiz, maceracılarımız ve araştırmacılarımız ile tanışın ve onlardan ilham alın. Çalışanlarımızın hikâyelerini keşfedin ve Shell’deki farklı kariyerler hakkında fikir sahibi olun.

Kendinizi geliştirebileceğiniz kapsayıcı bir kültür yaratmanın önemine inanıyoruz. Çeşitliliğin ve kapsayıcılığın Shell için neden önemli olduğunu keşfedin.

Shell Benzer İş İlanları

1 Comment

  1. slm d.bakırda hikamet etmekteyim lise mezunuyum silahlı güvenlik serfitikam var b sinıfı ehlıyetım var bilgisayar serfitikam var yas 1987 boy 173 kılo 74 ilginize teşekürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*