İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Marski Marsu Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Marski Marsu Personel Alımı Yapacak

Marski Marsu’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Marski Marsu bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Marski Marsu personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Marski personel alımı

Firma Hakkında

Mardin’in su ihtiyacını kesintisiz ve hijyenik ortamda sağlamak, çevreyi korumak, atık suyu bertaraf etmek ve hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla 2014 yılında kurulan MARSKİ, Mardin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren bir kurumdur.

Mardin halkına temiz, kaliteli ve sağlıklı içme suyu sunan, su kaynaklarını verimli şekilde kullanarak koruyan, kullanılmış suların geri dönüşümünü sağlayan MARSKİ, hizmetlerinde kesinti yaşanmaması ve müşterilerinin taleplerine daha kısa sürede dönüş yapılması amacıyla çok sayıda personel alımı yapacak.

Hafta içi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında faaliyet gösteren MARSKİ’nin kadrosunda çalışan bütün personellerine eşit sosyal imkânlar sağlamaktadır. Ayrıca kurum bünyesinde çalışan engelli personeller, işçiler ve memurlar niteliklerine göre değişiklik göstermekle birlikte asgari ücret ile 4.000 TL arasında maaş almaktadırlar.

Marski Marsu İş İlanları

Kadrosuna mühendis, tekniker, insan kaynakları uzmanı, vezne görevlisi, güvenlik görevlisi gibi birimler için personel alımı yapmak isteyen MARSKİ, bu sebeple resmi internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak pozisyonlarına göre başvuru şartlarını açıkladı.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Temizlikçi
  • Veznedar
  • Güvenlik Görevlisi

Marski Marsu İş Başvurusu Formu

Personel alımlarında genellikle İşkur ile ortak hareket etmeyi tercih eden MARSKİ’de eleman olmak isteyenlerin kurumun internet sitesini takip etmeleri ve personel alım ilanları ile açık pozisyonları incelemeleri gerekmektedir.

Niteliklerine göre uygun pozisyon açılan adayların iş başvuru formunu doldurmaları ya da İşkur bürolarına giderek sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olacak şekilde ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir