Mars Entertainment Group Personel Alımı ve İş İlanları 2022

2001 senesinde kurulan Mars Entertaintment, özgün projeleri ile kaliteli hizmet vermektedir. Mars Entertaintment personel alımı yapmakta olup, kariyer siteleri aracılığıyla bunlar hem incelenebilmekte, hem de başvuru gerçekleştirilebilmektedir.

Mars Entertaintment spa merkezleri, spor kulüpleri ve sinemalar üzerine faaliyet yapmaktadır. Faaliyetlerini her gün geliştirerek çağdaş hizmetler veren Mars Entertaintment iş ilanları vererek, gerek duyduğu personel ihtiyacını karşılamaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken, Mars Entertaintment iş başvurusu yapmaktır.

Kariyer.net üzerinde firmanın ilanları ile ilgili olan adayların değerlendirebileceği duyurular mevcuttur.

Mars Entertainment Group Personel Alımı ve İş İlanları

Mars Entertaintment Personel Alımı Yapacak

Mars Entertaintment tarafından verilen iş ilanları, diğer duyurularda olduğu gibi başlangıç ve kapanış tarihlerine sahiptir. Bu sebeple firmaya dair iş başvurusu yapmak isteyen adaylar bunları günaşırı takip etmeli, bir fırsat gördüğünde hemen inceleyerek, uygunsa müracaat etmelidir.

Bu bakımdan Kariyer.net üzerinde değerlendirilebilecek fırsatlar vardır.

Mars Entertaintment İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Mars Entertaintment iş ilanı verdiğinde, bunu gereksinimlerine yönelik açmaktadır. Bu sebeple sonraki dönemlerde verilen duyurular farklı pozisyonlara yönelik olabilir. Güncel olarak firmanın açtığı ilanlar ve açıklamaları şöyledir;

  1. Analysis and Reporting Senior Specialist: İstanbul ilinin, Avrupa yakasında bulunan Beşiktaş semtinde açılan bu ilanda rakip analizi ve pazar payını takip etme, üç aylık, haftalık ve günlük tahminler gerçekleştirme, dağıtım gelir ve giderlerini takip etme, filmler ile alakalı rapor hazırlama ve yorumlama gibi iş tanımlarına sahiptir.
  2. Tam ve Yarı Zamanlı Ekip Üyesi: İstanbul ilinin Asya ve Avrupa yakasında, İzmir, Ankara ve Bursa illerinde açılan bu ilan hizmet sektöründe tecrübe olma, vardiyalı çalışmaya uyum sağlama gibi niteliklere sahiptir. Misafirleri ağırlama gibi iş tanımları mevcuttur ve Cinemaximum şubelerinde görev yapılır.

Eğer bu ilanlar size uygunsa, diğer nitelikleri de görebilmek için Kariyer.net platformuna girmeniz gerekir. Böylece hem tüm ayrıntıları görebilir, hem de başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Mars Entertaintment İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mars Entertaintment iş başvurusu kolay bir şekilde yapılabilir. Bunun için sadece, aktif iş ilanlarını beklemeniz gerekir. Güncel olarak yukarıda bulunan iş ilanlarına başvurmak için, aşağıdaki işlemler izlenmelidir;

  1. https://www.kariyer.net/ sitesine giriş yapın.
  2. Eğer Kariyer.net üyesi değilseniz bir hesap oluşturun. Aksi durumda giriş yapın.
  3. CV sekmesine bakarak, özgeçmişin güncel olup olmadığını kontrol edin. Eğer eskiyse güncelleme yapın.
  4. Arama bölümünden, firmanın adını sorgulatarak ilanları bulun.
  5. Üzerlerine tıkladıktan sonra gerekli incelemeleri yapın.
  6. Son olarak başvur butonuna tıklayın.

Tüm bu aşamalar dakikalar içerisinde tamamlanabilir. Ardından da firmanın, sizinle irtibat kurması beklenir. Eğer bilgileriniz ve pozisyon uyuşuyorsa, Mars Entertaintment yetkilileri sizinle iletişime geçebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*