Mars Entertainment Group Personel Alımı ve İş İlanları 2020


mars.logo

Mars Entertainment Group personel alımı yapacak!

Mars Entertainment Group iş başvurusu yaparak sizde Mars Entertainment Group ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Mars Entertainment Group personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Mars Entertainment Group eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Mars Entertainment Group insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

MARS’lı Olmak

  • Hep başka bir gözle bakabilmektir.
  • Her zaman meraklı ve gelişime açık olmaktır.
  • “Ben, takım, misafir, şirket” diyebilmek ve “Mars”a sahip çıkmaktır.
  • Yaptığımız işin altına imzamızı atmaktır.
  • Güler yüzümüz ve tarzımızla daima buradayız der, etrafımıza ışık saçarız.
  • Özgüvenimiz, pozitif tavrımız ve duyarlılığımızla gelişime olan merakımızı birleştirir, motivasyonumuzu yüksek tutarak kendimizin ve işimizin yöneticisiyizdir.
  • “Biz” enerjisi ve Mars ekibinin her bireyini memnun etme hedefi ile tüm fikirlere değer verip, birbirimizi eğlenerek motive edip, her zaman destekleriz.

Motivasyon ve Bağlılık

Eğlenceli, paylaşımcı, güler yüzlü, düşünceli, farklı ve yaratıcı bir kültürün oluşumunu ve yaygınlaştırılmasını sağlamak önemli değerlerimizdendir. Çalışanlarımızın önerilerini ve beklentilerini dikkate alarak, bağlılığı güçlendirici ve çalışan memnuniyetini arttırıcı yaklaşımlar yaratıp sürekli geliştirmek ana hedeflerimizdendir.

MARS’da İşe Alım

Mars’ ın değerlerini benimseyip yaşatacak, hizmet sektörünü seven, sonuç odaklı, dinamik, iletişimi güçlü, yaratıcı ve “Mars Entertainment Group” un parçası olmanın gururunu paylaşacak ekip arkadaşları ararız. Ekip arkadaşlarımızı şirketimizi geleceğe taşıyan yıldızlar olarak görürüz.

Seçme ve yerleştirme sürecinde pozisyonun gerektirdiği yetkinlikler doğrultusunda adaylar ön mülakata davet edilir. Ön mülakat sürecimiz hem bizim sizin yetenek ve becerileriniz hakkında bilgi edinmemize, hem de sizin bizim hakkımızda bilgi edinmenizi sağlayan iki yönlü bir aşamadır. Ön mülakatta olumlu olarak değerlendirilen adaylar pozisyonun gerektirdiği yetkinlikler doğrultusunda Değerlendirme Merkezine alınırlar. Grup çalışması veya bireysel çalışma şeklinde uygulama alternatifleri bulunan Değerlendirme Merkezi’nde performansları en kuvvetli adaylara Genel Yetenek ve Kişilik Testleri uygulanır.

Buradan CV oluşturabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*