İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İpragaz Personel Alımı ve İş İlanları 2019

İpragaz Personel Alımı Yapacak

İpragaz’da çalışmak isteyen adaylara müjde. İpragaz bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İpragaz personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin sayılı markalarından birisi olan İpragaz eleman alımı yapacağını açıkladı. İş arayanların sıklıkla incelediği ilanlar arasında İpragaz’ın yayınladığı ilanlar görüldü. Özellikle son günlerde yüksek miktarda personel alımı yapacağı açıklanan İpragaz’ın devamlı olarak yeni ilan çıkardığı teyit ediliyor.

Yeni bir kariyer planı yapıyorsanız ve uzun süreli iş arıyorsanız İpragaz bünyesinde tam zamanlı olarak çalışabilirsiniz. Firma iş ilanları ile birlikte aradığı özellikleri de açıklayarak detaylı bilgi verdi. Bu bilgiler ışığında tercih yapabilirsiniz.

İpragaz Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

İpragaz bünyesinde çalışacak olan kişiler resmi web sayfasın üzerinden yapılan personel alım ilanlarına ulaşabilir. Aynı zamanda kariyer sayfasında yer alan ilanlara başvuru yapabilir önceden hazırlamış olduğunuz CV’lerinizi göndererek firmanın hakkınızda fikir sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Personel alımları sırasında CV gönderimi sağlanması şarttır.

İpragaz bünyesinde çalışacak olan elemanlar minimum asgari ücret almakla birlikte giriş yaptığı kadroya göre 1500TL ile 2500TL arasında maaş alabilmektedir.

Resmi açıklamada yayınlanan şartlara göre; üniversitenin ilgili alanlarından mezun olmak, disiplinli ve özverili çalışmaya yatkın olmak, ekip çalışmasına uygun olmak, deneyimli olmak ve erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü yerine getirmiş olmak gibi detaylara yer verildiği gözlemlenmiştir.

İpragaz İş İlanları

İpragaz iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

İpragaz markasının yayınlamış olduğu iş ilanları genellikle kalite mühendisi, iletişim mühendisi, üretim mühendisi, yönetici asistanı, mali işler uzman yardımcısı, tahsilat elemanı ve risk uzman yardımcısı kadroları için yayınlanmıştır. Bu kadrolara uygun şartları taşıyorsanız iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

  • Elektrik Bakım Teknisyeni
  • Kredi Risk Uzmanı
  • Stajyer
  • Mekanik Bakım Teknisyeni
  • Moto Kurye
  • Şoför

İpragaz İş Başvurusu Formu

İpragaz iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda İpragaz iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İpragaz ile ilgili iş ilanlarına firma resmi sitesi üzerinden veya kariyer sayfası üzerinden ulaşmanız mümkündür. Aynı zamanda İŞKUR resmi sayfası ve E-Devlet sayfasının İŞKUR hizmeti üzerinden erişim sağlayabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

Bir yorum

  1. tarık atabey 28 Mart 2014

    daha ünce aygaz yüklemeci olarak çalıştım deneyimliyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir