İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İpragaz Personel Alımı ve İş İlanları 2019

İpragaz Personel Alımı Yapacak

İpragaz’da çalışmak isteyen adaylara müjde. İpragaz bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İpragaz personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İpragaz Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Türkiye’nin sayılı markalarından birisi olan İpragaz eleman alımı yapacağını açıkladı. İş arayanların sıklıkla incelediği ilanlar arasında İpragaz’ın yayınladığı ilanlar görüldü.

Özellikle son günlerde yüksek miktarda personel alımı yapacağı açıklanan İpragaz’ın devamlı olarak yeni ilan çıkardığı teyit ediliyor. Yeni bir kariyer planı yapıyorsanız ve uzun süreli iş arıyorsanız İpragaz bünyesinde tam zamanlı olarak çalışabilirsiniz.

Firma iş ilanları ile birlikte aradığı özellikleri de açıklayarak detaylı bilgi verdi. Bu bilgiler ışığında tercih yapabilirsiniz.

İpragaz bünyesinde çalışacak olan kişiler resmi web sayfasın üzerinden yapılan personel alım ilanlarına ulaşabilir. Aynı zamanda kariyer sayfasında yer alan ilanlara başvuru yapabilir önceden hazırlamış olduğunuz CV’lerinizi göndererek firmanın hakkınızda fikir sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Personel alımları sırasında CV gönderimi sağlanması şarttır.

İpragaz bünyesinde çalışacak olan elemanlar minimum asgari ücret almakla birlikte giriş yaptığı kadroya göre 1500TL ile 2500TL arasında maaş alabilmektedir.

Resmi açıklamada yayınlanan şartlara göre; üniversitenin ilgili alanlarından mezun olmak, disiplinli ve özverili çalışmaya yatkın olmak, ekip çalışmasına uygun olmak, deneyimli olmak ve erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü yerine getirmiş olmak gibi detaylara yer verildiği gözlemlenmiştir.

İpragaz İş İlanları

İpragaz markasının yayınlamış olduğu iş ilanları genellikle kalite mühendisi, iletişim mühendisi, üretim mühendisi, yönetici asistanı, mali işler uzman yardımcısı, tahsilat elemanı ve risk uzman yardımcısı kadroları için yayınlanmıştır. Bu kadrolara uygun şartları taşıyorsanız iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

  • Elektrik Bakım Teknisyeni
  • Kredi Risk Uzmanı
  • Stajyer
  • Mekanik Bakım Teknisyeni
  • Moto Kurye
  • Şoför

İpragaz İş Başvurusu Formu

İpragaz ile ilgili iş ilanlarına firma resmi sitesi üzerinden veya kariyer sayfası üzerinden ulaşmanız mümkündür. Aynı zamanda İŞKUR resmi sayfası ve E-Devlet sayfasının İŞKUR hizmeti üzerinden erişim sağlayabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

İş Başvuru için tıklayın.

İpragaz’a başvurular internet sitesi aracılığıyla yapılabildiği gibi, çalışanların ya da danışman şirketlerinin önerileri gibi farklı kaynaklardan da iletilebilir.

İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanına kaydedilir. Yıllık yapılan işgücü planlaması doğrultusunda pozisyon açığı olduğu takdirde, bu veritabanından araştırma yapılarak, iş tanımları ile gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur.

İpragaz vizyon, misyon ve ortak değerlerine uygun olmanın yanı sıra, İpragaz temel yetkinliklerine ve pozisyonun gerektirdiği iş ailesi yetkinliklerine uygunluk, aday seçiminde aranan temel kriterlerdir.

İş başvurularınızı aşağıda yer alan “Genel Başvuru” isimli ilan aracılığıyla iletebilirsiniz.

Bir yorum

  1. tarık atabey 28 Mart 2014

    daha ünce aygaz yüklemeci olarak çalıştım deneyimliyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir