İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Marmaris Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Marmaris Belediyesi Personel Alımı

Marmaris Belediyesi personel alımı 2017 yılı içerisinde gerçekleşti. Ancak kurum yılın geri kalan döneminde ve 2018’in ilk aylarında da alım yapacağını duyurdu. Çünkü kurumun yeni dönemde başlayacak olan projeleri şimdiden belirlendi. Hem söz konusu projelerde, hem de çevre düzenleme çalışmaların gerekli olan iş gücü, personel alımlarıyla karşılanacaktır.

İlçe sınırları içerisinde özellikle kentsel dönüşüm ile ilgili faaliyet alanlarının artması, belediyenin daha fazla istihdam sağlayabilmesinde etkin rol oynadı. Bu nedenle Marmaris Belediyesi iş ilanları aracılığıyla işçi ya da memur olmak isteyen adayların, web sitemiz üzerinden veya kurumun resmi internet sitesi üzerinden alımları takip etmeleri önerilir.

Marmaris Belediyesi Personel Alımı

Marmaris Belediyesi İşçi Alımı

Belediyenin iş ilanları içerisinde “işçi” statüsü için yapılan duyurular genellikle çoğunluktadır. Çünkü kurumun gerçekleştirme amacında olduğu projelerin tamamlanabilmesi için sayıca işçi alımları daha fazladır. Marmaris Belediyesi işçi alımı kriterlerini incelediğimizde, genel olarak en az ilköğretim mezunu olunması ve askerlik görevinin tamamlanmış ya da muaf olunması şartlarının konulduğunu görmekteyiz.

Çevre düzenleme çalışmalarında görev alacak kişilerden, herhangi bir bedensel engeli olmadığına dair sağlık raporu da istenmektedir. Ayrıca tehlikeli işlerde çalışacak olan adaylardan da, MEB onaylı Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Kuyu Bakım İşleri eğitim Sertifikası/Belgesi talep edilmektedir. Belediye işçi alımlarına başvuru yapacak olan kişilerin, alım şartlarını daha detaylı inceleyebilmek için kurumun pozisyon açmasını beklemeleri gerekmektedir.

Marmaris Belediyesi Memur Alımı

Kurum, alım yapacağı zaman web sitesini en etkin şekilde kullanmakta ve açılan pozisyonları resmi sitesi vasıtasıyla halka duyurmaktadır. Marmaris Belediyesi memur alımı gerçekleştireceği zaman alternatif olarak diğer yayın kanallarını da kullanmaktadır. Ancak duyurulardan anında haberdar olmak istiyorsanız, bunun için kurumun sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip etmeniz daha yararlı olacaktır.

Belediye memur kadrosuna, kimi zaman lise mezunu kişiler alırken kimi zamanda belirli bir fakülteden mezun olmuş olan adayları almaktadır. Buna bağlı olarak memurluk başvurusunda bulunacak kişi ile ilgili mezuniyet şartları, alım detaylarında kapsamlıca belirtilmektedir. Özellikle üst sınıf pozisyonlar için lisans mezunu olma şartı aranmakta ve daha alt mezuniyete sahip olan adaylar, başvuru aşamasında elenmektedir.

Marmaris İş İlanları

Marmaris Belediyesi iş ilanları ile ilgili detayları, kurumun İnsan Kaynakları departmanından da öğrenebilirsiniz. Ancak ilçede mevcut olan özel işletmelerin birçoğu web sitesini etkin bir şekilde kullanmadığı için adayların kariyer sitelerini ve İŞKUR iş ilanlarını incelemelerini tavsiye ederiz.

Güncel bazı Marmaris iş ilanları aşağıda yer almaktadır. Özel işyerleri müracaat için çoğunlukla başvuru formu doldurulması ve kariyer siteleri aracılığıyla formların ilgili departmana iletilmesi istenmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir