Marketim Market Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Marketim Market, İstanbul’da yer alan bir markettir. Yıllardır süregelen çalışma hayatını başarılarla sürdüren ve aynı zamanda oldukça dürüst bir çalışma prensibi sergileyen bir işletmedir. Küçük bir market olan Marketim Market son dönemlerde eleman alımı yapacağını duyurmuştur.

Bu durum iş arayan kesimi oldukça sevindirmiş ve araştırmalara yönlendirmiş durumdadır. Peki Marketim Market bünyesinde çalışmak için neler yapılması gerekiyor?

Marketim Market İş İlanları

İşletme, marketlerinde görev alması amacıyla birçok pozisyondan kişiye iş imkanı sunuyor. Başta kendi marketlerinden olmak üzere, online yollardan da iş ilanları yayınlıyor. Bu ilanların takibini sıkı şekilde yapan kişiler kolayca haberdar oluyor ve erken başvuru yaparak avantaj sahibi oluyor. Eğer siz de Marketim Market bünyesinde iş sahibi olmak istiyorsanız bu ilanları takip etmelisiniz.

Nasıl Başvurulur?

Başvuru süreci oldukça basit ilerliyor. Marketim Market daha ufak çaplı bir işletme olduğundan dolayı, başvuruları genellikle yüz yüze yapmayı tercih ediyor. Tabii gelişen teknoloji sayesinde iş ilanlarını internet ortamında da yayınlayan işletme, bu yoldan da başvuru kabul etmekte.

Fakat yine de Marketim Market bünyesinde çalışmak için başvuruda bulunmak istiyorsanız, önceden özgeçmişinizi tamamlayarak bizzat işletmeye giderek görüşme yapmanız daha iyi olacaktır. İnternetten başvuruda bulunmak için ise;

fatgpt
  1. Marketim Market işletmesinin profilinin bulunduğu bir kariyer sitesine giriş yapın.
  2. Özgeçmişinizi oluşturun ve işletmenin yayınladığı iş ilanlarını inceleyin.
  3. Size uygun olan ya da başvuru yapmak istediğiniz pozisyona başvurarak işleminizi tamamlayın.

Süreç oldukça kolay ilerlemektedir. İnternet üzerinden yapılan başvuruların onaylanması halinde kişilerle iletişime geçilerek gerekli bilgi işletme tarafından verilmektedir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Muhasebe Personeli
  • Depo Personeli
  • Mağaza Elemanı

Pozisyon Açıklamaları

  • Muhasebe Personeli: Markette günlük olarak yapılan satışların ve diğer tüm gider-gelirin takibini düzenli bir biçimde yapmak. 
  • Depo Personeli: Markette satılmak üzere satın alınan ve stoklarda depolanması gereken ürün gruplarının takibini gerçekleştirmek.
  • Mağaza Elemanı: Mağazada yer alan ürünlerin düzenini sağlamak ve gerektiği durumlarda depo personellerini bilgilendirmek.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: 09:00-21:00

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*