Mardin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Günümüzde turizm alanında oldukça hareketli bir şehir olan Mardin, iş gücü anlamında da farklı sektörler alanında da gelişim gösterir. Bu nedenle mevcut iş gücü yeterli gelmemekte ve belediye bazı aralıklar ile iş ilanları yayınlamaktadır. Farklı iş kollarında değerlendirilmek üzere alınan sözleşmeli ve taşeron işçiler, hakları belli olan güvenilir bir işe adım atmış olur.

Mardin’in diğer şehirler içindeki konumunu yükseltmek ve mevcut nüfusun istihdamını sağlamak adına belediye farklı alanlarda hizmet vermeye devam etmektedir. Mardin büyükşehir Belediyesi, vizyonu olan hedefleri gerçekleştirmek uğruna tüm imkanlarını ortaya koymaktadır.Senenin farklı zamanlarında ulaşabileceğiniz bu zamanlar, devamlı aktif bir şekilde yenilenir ve kişilere farklı bir kariyer yolunun kapısını açar.

Belediye yetkilileri ile yapılan görüşmeler sonucu, bazı ARGE projeleri hayata geçirilmiş olup bu projeler sayesinde farklı mesleklere istihdam kapısı aralanır. Belediye her yıl belli zamanlarda alım gerçekleştirmektedir. Takip edilmeyen iş ilanlarının kaçırılabileceği aklıdan çıkarılmamalıdır.  Bu nedenle gerekli tüm niteliklere sahip olunmasının ardından takip gerçekleştirilmelidir.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Mardin Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Koordineli ve özenli çalışması için gerekli imkanları sağlayan belediye, bu alanda oldukça gelişmiştir. Sözleşmeli olan personellerin çoğu alanlarında uzman ancak atanamamış kimselerde oluşur. Öte taraftan bazı firmalar için çalışan taşeron işçiler de bulunur.

Günümüzde katlanarak artan işsizliğin neticesinde, iş arama oranları da artmıştır.

Belediye gerek gördüğü her nokta için işe alım gerçekleştirebilir. Mardin Büyükşehir Belediyesi işçi alımı Bekçi ya da şoför gibi iş kolları belediyelerin her zaman ihtiyaç duyduğu iş kollarıdır da ihtiyaç duyulan alanlar için, belli aralıklar ile yapılır. Aktif iş gücü eksiği de bu şekilde tamamlanmış olur.

Mardin Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Çeşitli departman ve özellikler için iş ilanı açan belediye, farklı iş kolları için farklı şartlar istemektedir. Düzenli olarak iş ilanı takibi yapan kişilerin de bu alandaki şansı artmış olur. İş takiplerini belediye internet adresinden yapan kişiler, istedikleri takdirde bizzat belediyeye giderek de yapabilir.

Başvuruda bulunan adayların belli bir eğitim seviyesinde olmaları beklenecektir. Aksi takdirde başvuruları olumlu sonuçlanmayabilir.  İş ilanlarını takip edebilecekleri birçok alan bulunmakla birlikte, en yaygın kullanılanı İŞKUR’dur.

Bununla birlikte uygun iş ilanlarının takibi için sitemiz üzerinden de yardım alabilirsiniz. Her an güncellenen yapısı ile en son iş ilanlarına başvurmanız mümkündür.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye Eri

Mardin Büyükşehir Belediyesi Personel Alım

İşe alımlar belli zaman çerçevelerinde yapılırken, kişilerden bu tarihleri dikkatli bir biçimde takip etmesi beklenir. Takip edilen iş ilanlarında başarı oranı daha yüksek olur.Çeşitli alanlardan ve farklı iş kollarından olan kişiler, Mardin Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanlarında şanslarını deneyebilir.

Ek olarak farklı alanlar için Mardin Belediyesi şoför alımları da yapılır. Bu şekilde geniş alanda bir istihdam ağı oluşturulur. Uygun istihdam alanlarının desteklenmesi ve oluşumu, yapılan çalışmalar sonucunda ileri düzeyde desteklenmiş olur.  Bu şekilde şehrin kalkınma gücü yükselmiş ve ilerlemiş olur.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Zabıta Alımı

En fazla yapılan alımlardan birisi ise, Mardin zabıta alımı olarak öne çıkar. Zabıtalar toplumun genel huzur ve sükûnetini korumakla görevlidir. Gerekli niteliklere sahip kişiler de zabıta alımı için başvurabilir. Çalışma şartları ve koşulları hangi alanda başvurulduğuna göre değişiklik gösterir.

zabıta alımları

Şehir içindeki üretim ve satıştaki denetimin çoğunu elinde bulunduran zabıta, belli aralıklarla ürün ve üretim kontrolleri yapar, uymayan kişilere ise ceza yazar. Güncel olarak yayınlanan zabıta işe alımları için sitemizi takip edebilir, anına tüm alım haberlerinden haberdar olabilirsiniz.

Zabıtalar görevlerini eksiksiz yerine getirebil me potansiyeline sahip kişiler olmalıdır.

MardinBüyükşehir Belediyesi Bekçi Alımı

Bekçiler görevde bulundukları bölge içinde gece güvenliğini ve düzenini sağlamakla görevlendirilen kişilerdir. Genellikle çalışma saatleri akşam 10 gibi başlar ve sabah 6 ya kadar devam eder. Özel olan günlerde ise, bekçilerin çalışma durumları bazı zorluklar gösterir. Ülkemizde asayişi sağlamak ve düzeni korumak için, başta belediyeler olmak üzere farklı kurumlar bekçi alımı yapar.

bekçi alımları

Mardin bekçi alımı, geniş çevreler tarafından takip edilen bir iş ilanıdır. Uygun niteliklere sahip olan kişiler başvuruda bulunabilir. Bekçi olmanın en önemli şartları şu şekilde sıralanabilir: Farklı nitelikler açısından uygunluk taşıyan kişilerin tümü bekçilik için başvuru yapabilir.Başvurunun olumlu bir şekilde geri dönüş sağlaması işe başlanmasını sağlar.

Mardin Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu bilgiler doğrultusunda, sitemiz üzerinden iş ilanlarını incelemeniz de yeterlidir.

Yayınlanan ilanlarda dikkat edilecek kısım, işin niteliğidir. İşi yapmaya olan yetkinlik sorgulanmalı ve kişisel yeteneklere göre de bir tercih yapılmalıdır. Yetkinlik alanına sahip olmayan iş başvuruları, büyük bir ihtimal dahili reddedilir.

Tüm bunlara ek olarak belediyeler engelli kişiler için de personel alımı yayınlar. Bu şekilde engelli kişilerin istihdamı ve topluma karışmaları sağlanmış olur.  Sonuç olarak sosyal sorumluluk alanında da bir adım atılmış olacaktır.

Çeşitli departman ve özellikler için iş ilanı açan belediye, farklı iş kolları için farklı şartlar istemektedir. Düzenli olarak iş ilanı takibi yapan kişilerin de bu alandaki şansı artmış olur. Mardin büyükşehir belediyesi memur alımı çeşitli şartları içeren kurallar bütünü etrafında gerçekleşir.

Bilgi için tıklayın.

Mardin  İş İlanları

Mardin iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün. Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Mardin iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir. Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Mardin iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Mardin iş ilanlarına bakabilirsiniz.

22 Comments

 1. Ramazan Acabey 1977 mardin doğumluyum 30 yıldır kaporta otomotiv gevdecilik kaynak montaj onarımı işi yapıyorum bir resmi dairede kademede çalışmak istiyorum kadrolu iş istiyorum c ehliyetim var kalfalık ustalık usta öğretici belgelerim var sayın valim mustafa yaman beye iletmek istoyorum

 2. Ramazan Acabey 1977 mardin doğumluyum 30 yıldır kaporta otomotiv gevdecilik kaynak montaj onarımı işi yapıyorum bir resmi dairede kademede çalışmak istiyorum

 3. jeoloji mühendisiyim aktif iş arıyorum mardin belediyesi Kızıltepe belediyesi derik belediyesine sesleniyorum 5 yıl deneyimliyim aynı zan-manda iş güvenliği uzmanıyım yardımcı olun bana evliyim. işsizim

 4. E arti d ehliyetim var her turlu arac kulana bilirim ve benim hasta olan cocuğum icil işe ihtiyacım var yetkili lere arz ederim

 5. SLM BEN MİDYAT BELEDİYESİNDE ARALIKLARLA 3 SENE GEÇİCİ İŞÇİ OLARAK ÇALIŞTIM NUMARAJ BİRİMİ DENEYİMİM TAM E SINIFI EHLİYET BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKASI VE SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK KARTIM BULUNMAKTADIR İŞ İÇİN DİKKATE ALINMASINI RİCA EDİYORUM SAYGILAR…TLF:05437374847

 6. mhb ben ahmet güçlü kızıltepe,de oturuyorum benim d sınıfı ehliyetim var hertürlü ağır vasıta kullanırım sizden ricam iş istiyorum tel 0545 966 35 90

 7. ben meslek lisesi de okudum ve ben metal bölümüde okudum yanı benim barajimı kaynakcıdır ben kizıltepe oturuyorum mardin beledıyede çok calişmak ıstiyorum 05435669536

 8. ön lisans yerel yönetimler bölümü mezunuyum. diploma, bilgisayar sertifikası ayrıca b sınıfı ehliyetimde bulunmaktadır. beledi kadrorosunda yer almak istiyorum GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

  05377677930

 9. sayın belediye başkanıma ve bütün çalışanlarına sonsuz saygılarımı sunuyorum dozer operatörüyüm belgem var b+a2 ehliyetim var iş güvenliği sertifikam var her türlü iş elimden gelir belediyemizin dikkate almasını rica eder ve sonsuz saygılarımı sunarım …
  tel:05445646201
  adres:kayacan mah.4.sk no:21

 10. özel güvenlik sertıfıkam var (silahlı) ehliyetım D sınıfı var geregını yapılmasını arz ederım

 11. hayırlı işler …
  yazıma başlamadan önce sayın belediye başkanıma ve bütün çalışanlarına sonsuz saygılarımı sunuyorum

  belediyemize başvurmak için yeterli bir çok nedenim var elimdeki meslekler gibi

  mesleklerden bahsetmişken çalıştığım işlerden biraz bahsedeyim

  ben boru fabrikasında bir süre orda oparatör olarak görev yaptım askerlik nedeni ile ayrılmak zorunda kaldım askerden geldikten sonra boyacılık yaptım ve deneyim li bir hale geldikten sonra ehliyetimi çıkarmaya karar verdim ve kısa bi süre şoförlük yaptım emekliliğime az kalması sebebi ile daimi bir iş arıyordum ve belediyemizin eleman alımını duydum ihtiyacımın olmasından dolayı başvurdum her türlü iş elimden gelir,gerekli olan kısımlarda da seve seve çalışırım belediyemizin dikkate almasını rica eder ve sonsuz saygılarımı sunarım …

 12. mağdurum şöförlüğüm de var ihtiyacım da var yeterki çalısayım büyüklerime sesleniyorumm.

 13. slm 4 aydır işsizim 1 ay oldu evlenmeme ihtiyacım var işe yardımcı olursanız cok sevinirim işe ihtiyacım var kira evinde oturuyorum. ehliyetim de var. 05432885898

 14. Greder operatörünün ve bütün iş makilarını kullanıyorum vehertürlü araç kullaniyorum bentoplulaşmada calıştim hertürlü arac kulaniyordum Yaşadığımşehir kızıltepe beledisinden iş bekliyorum Abdulcelil Demir cep 5427304647 saygılarımla

 15. Elektrik ariza bakim onarim yüksek gerilim belgem ve D sinifi ehliyetim var bunyenizde yer almak isterim. saygilarimla . 05376342142

 16. Elektrik ariza bakim onarim yüksek gerilim belgem ve D sinifi ehliyetim var bunyenizde yer almak isterim saygilarimla . 05376342142

 17. kızıltepede oturuyorum 9 ay camıde sözleşmeli caliştım sözleşmemız biti bende işisizim evım kıra bıtane cocugm var cok zor durumdayım mardin kızıltepede belediyesinde ne iş olsa yaparım kımseye muhtac olmak istemıyorum sedat tezdönen 0506 950 43 11

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*