Mapfre Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2022

MAPFRE Sigorta Personel Alımı Yapacak

MAPFRE Sigorta’da çalışmak isteyen adaylara müjde. MAPFRE Sigorta bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve MAPFRE Sigorta personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

mapfre genel sigorta personel alımı

MAPFRE Sigorta’da Çalışmak

Seçme ve Yerleştirme, MAPFRE GRUP bünyesinde,  hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinin çalışan çıktısı olduğu yüksek performanslı kurum kültürünün yaratılması ve iyi yönetim, liderlik, etkin ödüllendirme ile çalışan mutluluğu ve en beğenilen şirket olma hedeflerimize hizmet eden en önemli süreçlerden biridir.

Tüm dünyadaki MAPFRE şirketlerinde standart olarak belirlenen global seçme yerleştirme süreçlerimiz ve bunları uygulamaya geçiren uzman insan kaynakları ekibimiz ile ihtiyacımız olan yeteneklerin, şirketimize kazandırılması konusunda son derece dikkatli ve özenli bir seçme ve yerleştirme süreci uygularız.

Seçme ve yerleştirmede ana ilkemiz, ayrım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri, davranış) sahip ve MAPFRE GRUP değerlerini benimseyip yaşatacak adaylara fırsat eşitliği sunmaktır.

Tüm MAPFRE çalışanlarının ve adayların sergilemesini beklediğimiz stratejik yetkinlikler ile seviye ve iş ailesi yetkinlikleri işe alım süreçlerimiz sırasında titiz bir süreçle ölçülür ve değerlendirilir.

Teknik Muhasebe Uzmanı İş İlanı

MAPFRE SİGORTA Genel Müdürlüğü bünyesinde değerlendirilmek üzere TEKNİK MUHASEBE UZMANI arayışındayız.

İş Tanımı: Aylık olarak, ihtiyari devredilen işlere ilişkin prim, komisyon, ödenen hasar listelerini hazırlamak ve teknik departmanlara raporlamak, Teknik departmanlardan gelen ihtiyari işlere ilişkin ödeme talimatlarının kontrolünü ve takibini yaparak reasürans şirketlerine ödenmesini ve fişlerinin sisteme girilmesini sağlamak, İhtiyari işlere ilişkin gelen mutabakat taleplerinin çalışmalarını yapmak ve reasürans şirketi ile ilgili bakiye mutabakatlarını yapmak, Alınan mecburi Reasürans, Retrosesyon hesaplarının manuel tahakkuk girişlerini yapmak, mutabakatlarını sağlayıp tahsil/tediye işlemlerinin takibini yapmak, Her üç ayda bir reasürörlere ait ekstreleri hazırlamak, gönderimini ve mutabakatını sağlamak, Reasürans hesaplarının teknik ve mali ay kapanış işlemlerinin gerekli hesaplarını yapmak ve muhasebe fişlerini sisteme girmek, Teknik departmanlardan gelen yeni reasürörler için cari açmak ve kontrol etmek.

Genel Nitelikler:

  • Üniversite mezunu,
  • İş takibi ve planlama yeteneğine sahip,
  • MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen,
  • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip.

MAPFRE Sigorta İş İlanları

MAPFRE Sigorta iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

MAPFRE Sigorta İş Başvurusu Formu

MAPFRE Sigorta iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda MAPFRE Sigorta iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*