Mango Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Mango’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Mango bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Mango personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Bir İspanyol firması olan Mango, 107 ülkede 2800 mağaza ile hizmet vermektedir. Firma gereksinim oluştukça iş ilanları duyurmaktadır. Mango’ya katılmak isteyen adaylar bunları her gün incelemelidir.

Mango iş başvurusu

Mango İş İlanları

Uluslar arası yapısıyla hizmet veren Mango’ya katılmak isteyenler, iş ilanlarını kendi sitesinden kontrol edebilir. Bunun için shop.mango.com’a girilip, ardından sayfanın en altına inilir. Sonrasında ise mango’da çalış linkine tıklanır. Böylece yeni bir sayfaya yönlendirme yapılır.

Satış Danışmanı
Son Başvuru Tarihi
19 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Satış Danışmanı
Son Başvuru Tarihi
19 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)
Mağaza Müdürü
Son Başvuru Tarihi
06 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Burada site dili Türkçe’dir. İş unvanı veya kategori kısmına pozisyon yazarak araştırma yapabilirsiniz. Aynı zamanda şehir, eyalet veya alan kodu yere kent yazarak ara butonuna tıklayabilirsiniz. Ancak pratik inceleme için “şuradaki tüm işleri izle: Mango Türkiye” linkine tıklamak, ülkemizdeki her ilanı bulmanızı sağlar.

Mango yılın farklı dönemlerinde iş ilanı yayınlayabilir. Dolayısıyla adaylar her gün iş duyurularını incelemelidir. Yalnızca kendi sitesi değil, kariyer sitelerine de bakılmalıdır. Zira ilerleyen tarihlerde buralara ilan verilme olasılığı göz ardı edilmemelidir.

Nasıl Başvurulur?

Mango’ya katılmak istiyorsanız, önce iş ilanlarını bulmanız gerekir. Kendi sitesini düzenli kontrol ederseniz, duyurular verildiğinde başvuru için gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Eğer gelecek tarihlerde kariyer sitelerine ilan verilirse başvurular buradan yapılır. Eğer o platformda hesabınız varsa tek yapmanız gereken profilinizi açmak, özgeçmiş güncellemek ve başvurmaktır. Şayet üyesi değilseniz, kayıt işlemleri ve CV doldurma ardından başvurular gerçekleştirilebilir.

Tüm işlemleri tamamladığınızda bir şey yapmanız gerekmez. Zira sonrasında Mango yetkileri pozisyona başvuran adayları değerlendirmeye alır. Gerekli incelemeler ardından uyumlu görülenlere bilgilendirme yapılır.

Genel hatları itibariyle tekstil sektörün bakılırsa, işe alımların yapıldığı bazı departmanların,

 1. Satış,
 2. Üretim / İmalat,
 3. Pazarlama,
 4. Hizmet,
 5. Müşteri İlişkileri,
 6. Diğer şeklinde olduğu görülür.

Sektörde çalışan personellerin çalışmakta olduğu bazı alanlar,

 1. Üretim / İmalat,
 2. Satış,
 3. Muhasebe,
 4. İthalat / İhracat,
 5. Pazarlama şeklindedir.

Personelin mezun oldukları bazı bölümler ise şöyledir;

 1. İşletme
 2. Tekstil Mühendisliği
 3. Tekstil – MYO
 4. İktisat
 5. Endüstri Mühendisliği

Mango’ya katılmak isteyenlerin, iş ilanlarını güncel takip etmesi gerekir.

4 Comments

 1. Merhaba ben satış ve pazarlama konusunda yüksek tecrübeye sahibim sizin gibi dünya çapında tanınmış kaliteli büyük bir firmayla çalışmak isterim Tlf:5469327248

 2. mrb, a ben moda tasarım sitilist bölümünü okudum, ve sizin bünyenizin altındkendim daha iyi geriştirmek istiyorum, iyi günler,…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*