Little Caesars Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Little Caesars’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Little Caesars bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Little Caesars personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Little Caesars Personel Alımı ve İş İlanları

Little Caesars İş İlanları

Çelebi Grubunda organizasyonel yapı “doğru işe doğru kişi” prensipine dayalıdır. Çelebi Grup şirketlerinin önemli prensipleri arasında işe alım sürecinin kaliteli olması yer alır. Bunun için de yetkinlik bazlı görüşmeler ve yardımcı işe alım araçları kullanılmaktadır. Yetkinlik bazlı görüşmelerle adayın, başvurulan iş tanımının ve yetkinliklerin gerekli kıldığı kriterleri taşıyıp taşımadığını ortaya çıkaracak sorular yöneltilir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.)
2 İş Zekası ve Veritabanı Uzmanı İstanbul(Avr.)

Little Caesars Personel Alımı

Görüşmeye ilave olarak pozisyona bağlı olarak zihinsel beceri ve mesleki testler, yabancı dil seviye tespit sınavı ve kişilik envanteri uygulanır. Son aşamaya gelen adaylar hakkında referans kontrolü yapıldıktan sonra ücret teklifi aşamasına geçilir. Bir pozisyona başvuran adayların tümüne olumlu ya da olumsuz cevap dönülür.

Çelebi Gıda’da hızla artan restoran sayımızla birlikte personel ve yönetici ihtiyacı da artmaktadır. Yönetici alımlarımızda sektörde deneyimli lise mezunu adaylar veya sektörde deneyimi olmamasına rağmen bu sektörde çalışmaya istekli üniversite ve meslek yüksekokulu mezun adaylar değerlendirilmektedir.

Eğitim ihtiyaçları değişen sektör koşullarına ve personelin ihtiyacına göre planlanmaktadır. Yeni başlayan ve pozisyonu değişen perseonele verilen işbaşı eğitimleri haricinde, mesleki eğitimler ve kişisel gelişim eğitimleri de her yıl ihtiyaçlara göre bütçelenmektedir. Şirketiçi eğitmenler ve şirket dışı eğitmenlerle birlikte eğitim modülleri hazırlanmakta ve verilen eğitimlerin restoranlarda hayata geçirilmesi sağlanmaktadır. Çelebi Gıda’da her bir Restoran Müdürünün aynı zamanda Eğitim Restoran Müdürü olması esastır.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*