Euro Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Euro Sigorta Personel Alımı

Euro Sigorta personel alımı yaparak, Türkiye çapındaki bölge müdürlüklerinde ve acentelerinde müşterilerine hizmet vermektedir. 1995 yılında Toprak Sigorta adı ile kurulan firma, 1996’da kaza, nakliyat, mühendislik ve yangın branşlarında faaliyet göstermeye başlamıştır. Şirketin yüzde 95 oranındaki hissesinin Euro Yatırım Menkul Değerler tarafından alınmasının ardından ismi Euro Sigorta olarak değiştirilmiştir.

Yıllardır sektörün gelişmesine katkıda bulunan Euro Sigorta işçi alımı ile müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir. Firmanın temel prensipleri yüksek kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda Euro Sigorta eleman alımı yaparken, İnsan Kaynakları birimi büyük bir titizlikle adaylar arasından değerlendirme yapmaktadır.

Euro Sigorta Personel Alımı

Euro Sigorta Çalışma Şartları

Uluslararası bir şirket olmanın getirdiği avantajlar ile Euro Sigorta çalışma şartları adil ve şeffaf diyebiliriz. Firmanın kariyer yolları hem dikey, hem de yatay olmak üzere tamamen şeffaflıkla yürütülmektedir. Çalışanlar tamamen kendi tercihleri ve performansları doğrultusunda kariyer yollarını belirlemektedirler.

Euro Sigorta engelli alımı da yaptığı için hem engeli olan vatandaşlar, hem de bedensel bir engeli olmayan kişiler şirketin ilanlarına başvuruda bulunabilirler. Bu şirkette, performans yönetimi sistemi personelin gelişimini destekleyici biçimde tasarlanmıştır. Bu nedenle yönetici ile çalışan arasında herhangi bir ayrım gözetmeksizin eşit iş planı dağıtıldığından emin olabilirsiniz.

Euro Sigorta İş İlanları

Gelişime açık, başarma arzusu olan, dinamik ve yaratıcı birisiyseniz Euro Sigorta iş ilanları sayesinde Euro’lu olabilirsiniz. Şirket özellikle firma bünyesine deneyimi ve yüksek yaratıcı fikirleriyle katma değer sağlayan profesyonellerle çalışmak istemektedir. Firmanın açık pozisyonu şuan için bulunmamaktadır. Bu nedenle dilerseniz Ak Sigorta, Güneş Sigorta, Acıbadem Sigorta ve Ergo Sigorta iş ilanlarına da başvuruda bulunabilirsiniz.

Euro Sigorta İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Euro Sigorta başvuru kabul ederken çeşitli platformları kullanmaktadır. Bunlardan ilki www.eurosigorta.com.tr sitesinde bulunan İnsan Kaynakları bölümündeki Euro Sigorta iş başvuru formudur. Kişisel bilgileriniz ve çalışma durumunuz ile referanslarınız ışığında dolduracağınız bu formu, sayfanın en altında bulunan Gönder butonu aracılığıyla firmaya iletebilirsiniz.

Firmanın işe alım sürecini başlatmak için kabul ettiği diğer bir yöntem ise adayın CV’sini firmanın info@eurosigorta.com.tr adresine mail atmasıdır. Üçüncü yolda çeşitli kariyer siteleri üzerinden Euro Sigorta iş başvurusu yapmaktır.

Havuzda toplanan başvurular sonrası İnsan Kaynakları tarafından ilk aşamaya geçilmektedir. Bu aşamada hem mülakat, hem de kişilik ve yetenek testi yapılmaktadır. Ayrıca pozisyona göre değerlendirme merkezi testleri ve bilgi sınavı uygulamaları da yapılabilmektedir. Aşamaları başarıyla tamamlayan bireyler, sigorta şirketinde belirlenen maaş ile çalışmaya başlamaktadır.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*