Lilly İlaç Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Lilly İlaç Personel Alımı Yapacak

Lilly İlaç’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Lilly İlaç bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Lilly İlaç personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Firma Hakkında

Geleceğimiz, tüm dünyada farklı perspektifleri, deneyimleri ve becerileri ile farmasötik yenilikler için yaratıcılığını ortaya koyan çalışanlarımıza bağlıdır. Dünya çapında yaklaşık 38.000 kişiyi istihdam eden Lilly, ilaçlarını 125 ülkede pazarlayan ve sekiz ülkede ArGe faaliyetlerinde bulunan dünyanın en büyük 10 ilaç şirketi arasındadır.

Türkiye’de 1993 yılından bu yana faaliyette bulunan Lilly’de bugün 300’ü aşkın kişi çalışmaktadır. Başlıca faaliyet alanlarımız satış, pazarlama ve klinik araştırmalardır. Siz de Lilly Türkiye’ye katılın ve her gün hastaların yaşam kalitelerini artırmayı kendilerine ilke edinmiş takımın parçası olun. Biz de size kariyerinizin en üst noktasına ulaşabilmeniz için gerekli olan desteği sağlayalım.

Lilly İlaç İş İlanları

Lilly İlaç’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Pazarlama Stajyeri

Bireysel Bankacılık ürünlerini müşterilerimize farklı hizmet anlayışıyla memnuniyet yaratacak şekilde sunacak ve yeni müşteri kazanımı sağlayacak “Bireysel Bankacılık Satış Yöneticisi” arıyoruz.

 • 4. sınıf üniversite öğrencisi veya saygın üniversitelerden Ekonomi, İşletme veya ilgili alanlardan yeni mezunlar.
 • Proaktif olmak ve olumlu bir tutum sergilemek
 • Mükemmel planlama ve öncelik ayarı
 • Aciliyet ve sorumluluk bilincine sahip olmak
 • Eleştirel düşünme ve problem çözme
 • Birden fazla görev üzerinde çalışabilme yeteneği
 • Bir meydan okumaya hazır
 • Deneyim yoluyla öğrenmek için istekli
 • İngilizce’de akıcılık şarttır
 • MS Office programlarının çok iyi kullanımı
 • Tam zamanlı olarak haftada en az 4 gün çalışabilme

Lilly İlaç İş Başvurusu Formu

Lilly İlaç iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Lilly İlaç’nın iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*