Kom A.Ş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kom

Kom A.Ş personel alımı yapacak!

Kom A.Ş iş başvurusu yaparak sizde Kom A.Ş ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Kom A.Ş personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kom A.Ş eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kom A.Ş insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

KURULUŞU

1950 yılında Hasan Cansız tarafından kurulan Kom Tekstil ve Konfeksiyon Sanayi A.Ş., üretim serüvenine Galatasaray’da küçük bir atölyede iç çamaşırı ile başladı. 1961 yılında Şişli-Bomonti’deki fabrika binasına geçen Kom, kendi kumaş ve dantelini üretmek için makine parkına yatırımlar yaptı. Aynı yıllarda “Manhattan International” ile ek bir lisans anlaşması yaparak erkek gömlek dikimine başladı.

1970’lerde Amerikan iç çamaşırı firması “Hollywood Vasserette” ile bir lisans anlaşması yapan Kom’un know-how’ı üretim hacmi büyüdü.

1978 yılında Kom, erkek gömlek üretimine son verip, bir Italyan ve Fransız mayo firmasının koleksiyonlarının özel bir anlaşma ile Türkiye için imal etmeye başladı. Böylece Kom, modaya uygun mayo konusunda ilk ve en büyük şirket oldu.

Kom’un 1980’li yıllarda da büyümesi sürdü. Boyama, apre ve baskı konusunda yatırıma gidilerek bu alanda PISA TEKSTIL VE BOYA FABRIKALARI A.Ş. kuruldu. 1998 yılında PARMA TEKSTIL VE SANAYI A.Ş. adlı kumaş pazarlama firması Kom’un bünyesine katıldı.

Açık pozisyonlar için tıklayın.

1 Comment

  1. daha önce zeki triko da sertler de çalıştım. model kesimciyim şu an yeni inci de çalışmaktayım, iş başvurusu kabul olursa bundan sonra kom ailesiyle çalışmak isterim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*