Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

02 Kasım 2018 tarihli ve 30583 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelik” kapsamında Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme Ve Atanma Yönergesi (İlkeler ve Kriterler) uyarınca öğretim üyeleri alınacaktır.

  • İlanda belirtilen kadrolara müracaat eden adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde yer alan şartları taşıyor olması gerekmektedir.
  • Öğretim üyesi kadrolarına müracaat edecek adaylar, başvuru formlarına ve ayrıntılı bilgilere www.ksbu.edu.tr adresindeki duyurular kısmından ulaşabilir.
  • Adaylar, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı’na şahsen veya posta yolu ile başvuruda bulunacaklardır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*