Kütahya Porselen Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Kütahya Porselen’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Kütahya Porselen bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kütahya Porselen personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kütahya Porselenin temelleri 1970 yılında atılmıştır. 1990’lı yıllarda hizmetlerini tüketicilere sunmaya başlayan Kütahya porselen 52 ülkede boy göstermektedir. Yurt içinde de 35 mağazası ve 6000 noktada tüketicilerine ulaşmaktadır. Hizmet olarak sadece yemek takımı, porselen obje ve aksesuar tasarımlarıyla da şık ürünleriyle de dikkat çekmeye devam etmektedir. Kütahya porselen çalışan toplam personel sayısı 1.535 kişidir. Toplam personelin, 80 kişisi idari personeldir.

Kütahya Porselen Personel Alımı ve İş İlanları

Kütahya Porselen İş İlanları

Kütahya Porselen, Türkiye’de ve Dünya’da yeni personel işe alımları yaparak da günde güne büyümeye devam etmektedir. Şirket, yeni personellerin uyum ve alışma sürecinde her daim yanında olmaktadır. Mevcut personellerin gelişim ve eğitimine de önem vererek her zaman daha iyiyi hedeflediğini göstermektedir.

Kütahya Porselen‘in genel merkezinde çalışan personellerin çalışma saatleri 08:30 – 17: 45 olarak belirlenmiştir. Haftalık 45 saat çalışma süresi vardır. Mesai saatleri fabrikada vardiya sistemine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Firma kendi bünyesinde personeline yan haklar olarak,yemek hizmeti vermekte ve tüm semtlere servis imkânı sağlamaktadır. Firma bünyesinde, 45 saati aşan çalışma süresinin dışında çalışma gerektiren durumlar fazla mesai ücreti ödenmektedir, ayrıca prim sistemi de mevcuttur.

fatgpt

Kütahya Porselen personel arasında sportif faaliyetlerde düzenleyerek çalışanların daha çok kaynaşmasını hedeflemektedir.

 

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Tanzim Teşhir Uzmanı İstanbul (Tümü)
2 Genel Başvuru Kütahya
3 Mağaza Satış Danışmanı Antalya

 

Nasıl Başvurulur?

Kütahya Porselen web sitesini incelediğimizde kendi siteleri üzerinden direkt olarak açık pozisyonlar yayınlanmadığını görüyoruz. Fakat şuradan iş başvuru formunu veya staj yapmak istiyorsanız buradan staj başvuru formunu doldurarak olası bir açık pozisyon oluşumunda sizinle iletişime geçilmesini sağlayabilirsiniz.

Kütahya Porselen Açık Pozisyonlar

Şuanda ülkemizde bilinen çeşitli kariyer sitelerinde Kütahya Porselen’in 3 adet açık pozisyon olduğu görüntülenmektedir.

  • Mağaza Satış Danışmanı – İzmir : Mağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesinde gerekli özen ve desteğin sağlanması, reyon düzeni, görsel düzenleme, ürün takibi, müşteri iletişim ve deneyimi konularında proaktif olarak çalışılmasından sorumludur.
  • Saha Satış Uzmanı – Ankara, İstanbul (Avr ve Asya yakası)  ve İzmir : Potansiyel satış yaratıcı aktif bölge ve satış noktaları bularak proje geliştirmek, yıllık bütçe gerçekleşmesinin takip edilmesinden sorumludur.
  • Tanzim Teşhir Uzmanı – İstanbul (Avr. Ve Asya yakası): Teşhir noktalarında listelenecek ürünleri listesini hazırlama ve takip, teşhir noktalarında etkinlikler düzenlenmesinden sorumludur.

Kütahya Porselen Benzer İş İlanları

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

2 Comments

  1. Eşim için iş başvurusunda bulundum ancak bir geri dönüş olmadı.Uygun mu bulunmadı yoksa işçi alımımı yok.Teşekkür ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*