İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kütahya Porselen Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kütahya Porselen Personel Alımı

1970’de temeli atılan firma, özelleşme sonrasında yatırım-finansman eksiklerini tamamlamış ve teknik anlamda büyük atılımlar yapmıştır. Bu doğrultuda Ar-Ge birimi de oluşturularak, Avrupa’nın 300 yılda ulaştığı kalite düzeyine Kütahya Porselen personel alımı gerçekleştirerek kadrosunu genişletmiş ve belirtilen kalite seviyesine 30 yılda ulaşmayı başarmıştır.

Kütahya Porselen işçi alımı, firmanın dinamik yapısı, gelişime ve değişime açık farklıları ile rakiplerinden de ayrışması için sık sık yapılmaktadır. Sadece ülkemizde değil, aynı zamanda dünyada porselen üretimi sektöründe lider konumda olan Kütahya Porselen başvuru almak için çeşitli platformlardan kullanmaktadır.

Kütahya Porselen Personel Alımı

Kütahya Porselen Çalışma Şartları

Firma, personellerinde en önemli unsurlardan biri olarak “insan” öğesini kabul etmekte ve İnsan Kaynakları birimi politikalarını bu doğrultuda hazırlamaktadır. Kütahya Porselen personel alımı, içerisinde bulunduğumuz yıl için düzenlenen stratejik plan kapsamında gerçekleştirilmektedir. Çalışanların mutluluğuyla kuruluş hedeflerinin ortak bir noktada buluşturulması hedefleyen şirket, insan kaynağının verimli ve etkin bir şekilde kullanılması için projeler üretmektedir.

Kütahya Porselen çalışma şartları; günlük 08.30-17.45 aralığında olmak üzere haftalık 45 saat çalışma süresi çerçevesinde oluşturulmaktadır. Başlangıç saatleri fabrika ve vardiya durumlarına göre değişse de genellikle tüm personeller için Pazar günü tatildir. Kuruluşun bünyesinde yemek hizmeti de verilmekte olup, tüm semtlere servis olanağı sunulmaktadır.

Kütahya Porselen İş İlanları

Güncel Kütahya Porselen iş ilanları çeşitli kariyer sitelerinde yayınlanarak, firmanın personel gereksinimleri giderilmektedir. Ürün çeşitliliği konusunda yarattığı form ve dekor zenginliğini, çok sayışa işçi çalıştırmasına borçlu olan firma rakiplerinden tamamen ayrılarak daima zirvede kalmak için Kütahya Porselen iş başvurusu yapan herkesin müracaatlarını değerlendirmeye almaktadır.

Eğitim seviyenize, yeteneklerinize ve mesleki deneyiminize bağlı olarak şirket bünyesinde farklı pozisyonlarda görev alabilirsiniz. Bugün 52 ülkede şirketin ürünleri, binlerce mağazası aracılığıyla tüketicileriyle buluşturulmaktadır. Ayrıca büyük üretici ve markalar ile işbirliği içerisine girerek, Kütahya Porselen ürünleri yurt içinde ve yurt dışında IKEA, CarrefourSA, Hiper Core ve Auchan gibi zincir mağazalarda satışa sunulmaktadır.

Kütahya Porselen İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kütahya Porselen iş başvuru formu ile şirket bünyesinde çalışmak için genel bir başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için [email protected] mail adresine CV’nizi yollamanız yeterli olacaktır. Ayrıca ilan siteleri aracılığıyla Kütahya Porselen’in açık pozisyonlarını görebilir, kariyer planınız ve yetenekleriniz doğrultusunda istediğiniz ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

Şirket bünyesinde çalışmak için en az lise ve dengi bir okuldan mezun olmanız gerekmektedir. Kütahya Porselen engelli alımı da gerçekleştirdiği için firma, yasalar gereği Kocaeli, İzmit, Kütahya, İzmir ve Ankara başta olmak üzere birçok ilde engelli personel çalıştırmaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir