İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kütahya Porselen Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kütahya Porselen Personel Alımı Yapacak

Kütahya Porselen’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Kütahya Porselen bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kütahya Porselen personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kütahya Porselen iş başvurusu

Firma Hakkında

Türkiye’nin lider markalarından Kütahya Porselen yüzlerce personel alımı yapacağını duyurdu. İş arayanlara müjdeli haberi veren Kütahya Porselen birçok kadrosu için eleman alımı yapacak.

Kütahya Porselen bünyesinde çalışmak isteyen bireylerin personel alım ilanında yer alan şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Birçok kadro için alım ilanı yayınlandığından dolayı her bir kadro için farklı şartlar belirtildiği vurgulanmıştır.

Kütahya Porselen önemli bir marka olmakla birlikte tam zamanlı personel alımı yapacağını açıkladı.

Bünyesindeki kadro açığını gidermek ve istihdama katkı sağlamak amacı ile ilan yayınlayan Kütahya Porselen bu konuda deneyim sahibi olanlara yönelik çeşitli kadrolar sunmaktadır. Uzun süreli kariyer planı yapanlara duyurulur.

Kütahya Porselen çalışma şartları bakımından oldukça rahattır. Özellikle bünyesinde bulunan elemanlara kadroya yönelik sunduğu imkanlar bir hayli fazladır. Minimum asgari ücret olmak kaydı ile sınıflara göre 3000TL’ye varan maaş imkanı sağlanmaktadır.

İş ilanlarında aranan şartlar ise; üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyor olmak veya mezun olmak, ekip çalışmasına uygun olmak, alım yapılacak kadro ile ilgili şartları taşımak, sicili temiz olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak vb. şekilde açıklanmıştır.

Kütahya Porselen İş İlanları

Kütahya Porselen iş ilanları genellikle resmi web sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. Dev markanın yayınladığı iş ilanlarında iş hakkında detay, başvuru şartları ve çalışma şartları ile ilgili ayrıntılar sunulmuştur.

Aynı zamanda deneyimli ve deneyimsiz elemanlar için açılan kadrolar hakkında bilgi verilmiştir.

Kütahya Porselen Staj Başvurusu

Kuruluşumuzda üniversite öğrencilerine sağlanan staj olanağı ile öğrencilerin gelişimlerine destek verilmektedir.
Başvurular için öğrencilerin bizzat şirketimize staj başvurularını iletmeleri gerekmektedir.
Staj dönemleri 1 Haziran-30 Eylül tarihleri arasındadır.
Başvurular Mart ve Nisan ayları içerisinde kabul edilmekte, Mayıs ayı içerisinde öğrencilere kabul edilip edilmediği bilgisi verilmektedir.

Başvurularınız için: [email protected]

Kütahya Porselen İş Başvurusu Formu

Kütahya Porselen iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Kütahya Porselen bünyesinde çalışmak isteyen işçi adaylarının ilgili şartları taşıyıp taşımadığından emin olması ve önceden CV hazırlayarak ilgili sayfa üzerinden CV’sini iletmesi gerekir. Resmi sayfaya alternatif olarak İŞKUR sayfası üzerinden başvuru yapılabilmektedir.

Başvuru için tıklayın.

Kütahya Porselen, çalışmalarında en önemli unsurlardan biri olarak “insan” öğesini kabul eder.

İnsan Kaynakları politikalarının ana hedefi, insan kaynağının verimli ve etkin bir şekilde kullanılması, çalışanların mutluluğu ile kuruluş hedeflerinin ortak bir noktada buluşturulmasıdır.

Kütahya Porselen bünyesinde İnsan Kaynaklarının gelişimi ile ilgili olarak ilk çalışma 1998 yılında yapılan ilk Stratejik Plan kapsamında ele alınmıştır. Beş yılı kapsayan bu çalışmada belirlenen beş stratejik amaçtan bir tanesi “İnsan kaynağımızın gelişimine ve eğitimine önem vermek” olarak belirlenmiş ve çalışmalara bu tarihten itibaren başlanmıştır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir