İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kumluca Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Antalya’nın doğal güzellikleri ile ünlü bir ilçesi olan Kumluca, her geçen gün daha da gelişmekte ve daha çok turist çekmektedir. Birçok etkinliğin düzenlendiği ve doğasıyla insanı kendine hayran bıraktığı bir yer olan Kumluca, bazı dönemlerde yerli ve yabancı turistlerin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanabilmektedir.

İşte tam olarak bu dönemlerde Kumluca belediyesi işçi alımı yaparak, bu ihtiyaçları gidermekte ve personel açığını kapatmaktadır.

kumluca belediyesi işçi alımı

Antalya Kumluca Belediyesi Personel Alımı

Kumluca belediyesi personel alımı açısından hemen hemen birçok alımlarını gerçekleştirmektedir. Bu durum da bölgede ciddi bir istihdam açığının ortadan kalkmasına neden olmaktadır.

Sahil şeridi ile ilgili konulardan tutun da, şehir içi düzenlemelerine, belediye bünyesindeki bazı birimleri ve daha birçok bölgeye alım yapan Kumluca belediyesi, iş arayan kişiler için ciddi bir umut kaynağıdır.

Kumluca belediyesi iş başvurusu için gerekli bilgileri, personel alımını duyurduğu kaynaklar ile birlikte iletirken, siz de ilgili personel alımlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, anında başvurunuzu yapabilir ve Kumluca belediyesinde işe başlayabilirsiniz.

Antalya Kumluca Belediyesi İş İlanları

Kumluca belediyesi iş ilanları konusunda sadece belli başlı alanlarda değil, birçok alanda ilanlarla iş arayan kişilerin karşısına çıkmaktadır.

Gerek vasıflı gerekse vasıfsız eleman alımları konusunda ciddi bir oranda istihdam sağlayan Kumluca belediyesi, sadece turizm sezonu ile birlikte değil, yılın herhangi bir döneminde de iş arayan kişilerin karşısına çıkabilmektedir.

Kumluca belediyesi iş başvuru formu ile birlikte belediyenin insan kaynaklarına ilgili iş ilanı doğrultusunda başvurularınızı gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci

Antalya Kumluca Belediyesi Memur Alımı

Kumluca belediyesi memur alımı yaparak, birçok kişiye hayallerindeki işi sağlamaktadır. Belediyenin çok kapsamlı faaliyetlerinin olmasından ötürü, memur alımlarının da sık  sık yapıldığını söylemek doğru olacaktır.

Belediyenin önemli işlerini yürüten memurlar, haliyle Kumluca belediyesi için çok büyük önem taşımakta ve bu konuda alımlar sürekli olarak yapılmaktadır.

Memur alımı ile ilgili net bilgi öğrenemediğiniz veya herhangi bir ilan görmediğiniz takdirde, Kumluca belediyesi insan kaynakları ile iletişime geçerek net bilgiler elde edebilirsiniz.

Bilgi için tıklayın.

Kumluca İş İlanları

Kumluca iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün. Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Kumluca iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir. Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Kumluca iş ilanları

  • Satış Danışmanı ( Part Time ) Antalya
  • Antalya Boyner Mağazaları Satış Danışmanı

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Kumluca iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir