Kozyatağı Carrefour Avm Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Kozyatağı Carrefour Avm’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Kozyatağı Carrefour Avm bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kozyatağı Carrefour Avm personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kozyatağı Carrefour Avm Personel Alımı ve İş İlanları

Kozyatağı Carrefour Avm İş İlanları

İnsan kaynakları politikası gereği tüm çalışanların en değerli varlıkları olduğuna inanmaktadır. Çalışanlarına uzun vadeli kariyer planlaması oluşturarak, ilişkilerini sağlıklı ve kalıcı temeller üzerine inşa etmektedir. Bünyesine yetenekli ve başarılı çalışanları dahil etmekte olup; kişisel ve mesleki gelişmelerine yardımcı olmaktadır.

Çalışanlara sorumluluk üstlenmesini, inisiyatif kullanmasını ve bu doğrultuda başarılı iş sonuçları elde etmeleri için motive etmektedir. Kozyatağı Carrefour Alışveriş Merkezi tüm çalışanlarına istikrarlı ve sürdürülebilir mutluluğa sahip bir çalışma ortamı sunar.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Elektrik Teknikeri / Kozyatağı Carrefour Avm İstanbul(Asya)
2 Mekanik Teknikeri – Kozyatağı Carrefour Avm İstanbul(Asya)
3 Mekanik Saha Kontrol Mühendisi İstanbul(Asya)
4 Perakende Satış Danışmanı/Kozyatağı Carrefour Avm İstanbul(Asya)
5 Mağaza Satış Temsilcisi/Kozyatağı Carrefour Avm İstanbul(Asya)

Kozyatağı Carrefour Avm Personel Alımı

Türkiye’nin ilk alışveriş merkezlerinin başında yer alan, Kozyatağı Carrefour Alışveriş Merkezi daima İstanbul’un ve Türkiye’nin en önemli perakende noktalarından birisi olmuştur. İstanbul’un en önemli lokasyonlarından biri olan Kozyatağı’n da, 145 dönümlük alana sahip olarak, üzerinde bulunduğu E5 ve E6 otoyollarının kesiştiği köşe başı çok özel bir konumda bulunan Kozyatağı Carrefour AVM, Yeni metro ağı içerisinde, İstanbul’un en önemli 5 HUB istasyonundan birisi olan ‘Kozyatağı’ Metro HUB bağlantısının tam merkezinde yer almaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*