Körfez Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Körfez Belediyesi Personel Alımı

1970 yılında yapılan bir referandumla belde olarak Yarımca Belediyesi sınırlarına dâhil edilen Körfez, gelişimini hızlı bir şekilde arttırarak 1971 yılında bu günkü idari yapılanmaya dönüştürülmüştür.

Körfez Belediyesi, 1950 yılından itibaren hızlanan sanayileşme sürecine giren ve sanayileşmenin etkisiyle hızla göç almaya başlayan Körfez ilçesinde yerel hizmetleri, vatandaşlarına karşı sorumluluğunun bir gereği olarak; katılımcı, şeffaf ve dürüst bir yönetim anlayışı ile, hiçbir ayrım gözetmeden, etkin ve sürekli bir şekilde sunmak hedefindedir.

Bu hedef doğrultusunda yatırımlarına hız kesmeden devam eden kurum, geniş kapsamlı olarak faaliyet gösterdiği yatırım alanlarında istihdam etmek üzere personel alımı yapacak.

Körfez Belediyesi Personel Alımı

Körfez Belediyesi İşçi Alımı

Vatandaşlarına sağlayacağı hizmetlerin ve vatandaşlarından görmek istediği memnuniyetin çalışanları vasıtasıyla olabileceğinin bilincinde olan Körfez Belediyesi, çalışanlarına sürekli eğitimler vererek motivasyonlarını yüksek tutmaya gayret göstermektedir.

Mesai saatleri, sosyal haklar, resmi izinler konusunda çalışanları arasında ayrıcalık yapmayan belediye yetkilileri, herhangi bir sebeple mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalan işçilerine fazla mesai ücreti ödemektedir.

Körfez Belediyesi Memur Alımı

Belediyeye bağlı memur olarak çalışmak için KPSS sınavından yeterli puan almanız gerekir. Ayrıca yeni yönetmeliğe göre mülakattan da başarı ile geçmeniz gerekir. Yerel yönetimlerde memur olmak avantajlı bir iştir. Zabıta, operasyon veya diğer departmanlarda görev alabilirsiniz.

Körfez belediyesi memur alımı ile ilgili açıklamaları, web sitesi üzerinden online olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca belediyenin çağrı merkezine de ulaşım sağlayarak profesyonel destek alabilirsiniz. Kurum tüm personeline gerekli çalışma koşullarını da sağlamaktadır. körfez belediyesi personel alımı.

Körfez Belediyesi İş İlanları

İnsan merkezli bir anlayış ile Körfez’in kentsel, kurumsal ve toplumsal gelişim amaçlarına ulaşmasında, çağın gerektirdiği tüm modern yöntem ve araçları kullanarak, ilçeyi planlı ve yaşanabilir bir merkez haline getirmek isteyen Körfez Belediyesi bu istek doğrultusunda çalışabilecek nitelikte personeller alacağını internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanlarında belirtmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Körfez Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Körfez Belediyesi kadrosunda sözleşmeli işçi olarak yer almak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş başvuru formunu eksiksiz doldurarak ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Başvuruları uygun görülen adaylarla insan kaynakları birimi iletişime geçmekte ve mülakat için belediyenin ilgili birimine çağırmaktadır.

Mülakatı başarı ile tamamlayan adaylar için güvenlik soruşturması yapılarak işe alım süreci başlatılmaktadır. Memur kadrosuyla belediye bünyesine dâhil olmak isteyenlerin ise KPSS’den uygun puanı almış ve ÖSYM tarafından belediyesi kadrosuna yerleştirilmiş olmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Körfez İş İlanları

Bulunduğunuz ilçede farklı bir iş kolunda çalışmak isterseniz ilgili firmaların ilanlarını takip etmeniz yeterli olacaktır. İş seçiminde yeteneklerinize uygun bir iş kolu seçmek, mesleğinizi daha iyi sahiplenmenize yardımcı olacaktır.

Ayrıca Körfez iş ilanları arasında birçok iş kolunun bulunması da, seçim yapmanız açısından önem taşır. Bunun için ilgili firmalar ile görüşerek kendinizi ve yeteneklerinizi tanıtarak, işe aday olduğunuzu şahsen müracaat yaparak da belirtebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz işe kısa süre içerisinde başlayabilirsiniz.

Güncel Körfez iş ilanları

 • Satış Danışmanı
 • CNC Torna Operatörü

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de körfez iş ilanlarına bakabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*