İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Konya Şeker Fabrikası Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Konya Şeker Fabrikası Personel Alımı Yapacak

Konya Şeker Fabrikası’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Konya Şeker Fabrikası bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Konya Şeker Fabrikası personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Konya Şeker iş başvurusu

Firma Hakkında

Konya şeker fabrikası, ülkesinin geleceği için stratejik yatırımlara öncelik veren, insan sağlığını dikkate alarak gıda güvenliğini önemsemiş ve sektörün öncüsü olarak üretim ve maliyette dünya normlarını yakalayan, dünya şeker sektöründe söz sahibi olmuş bir işletme olarak karşımıza çıkmaktadır.

Günümüzde 10.000’e yakın kişiye doğrudan istihdam sağlayan kurum, bünyesinde çalışmak isteyen binlerce kişiye müjde niteliğinde bir açıklamada bulunarak farklı pozisyonlarda çalıştırılmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

Çalışan maaşlarının ikramiyeler dahil edildiğinde 2. 700 lira ile 4 bin 500 lira arasında değişiklik gösterdiği bilinen kurumun, yayınladığı iş ilanında hızlı tüketim sektöründe deneyim kazanmış, şirket stratejileri doğrultusunda belirlenen hedefleri gerçekleştirebilecek vardiyalı çalışma sistemine ve esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek adayların işe alım değerlendirmesinde ön planda tutulacağını açıklandı.

Konya Şeker Fabrikası İş İlanları

1954’de üretime başlayan ve her geçen gün pazarlardaki payını arttıran Konya Şeker, bugün 8 kampüs ve 3 yerleşkede sanayi faaliyetlerine devam etmektedir. Bir çiftçi kooperatifi iştirakiyken Türkiye’nin tarımsal sanayi devine dönüşen kurum yaptığı açıklamada; bünyesinde çalışmak üzere çözüm üreten, işini ve sorumluluklarını sahiplenen, takım çalışmasına uyum sağlayabilen, kendini sürekli geliştiren, işini yapmaya her an hazır olan kişilere öncelik verileceğini belirtti.

Konya Şeker Fabrikası İş Başvurusu Formu

Konya Şeker Fabrikası iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Konya şeker bünyesinde çalışmak isteyenlerin web adresinden insan kaynakları politikası kategorisine bilgilerini girerek ön başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuruları uygun görülen adaylara iletişim numaralarından dönüş yapılarak iş görüşmesine davet edilecektir.

Başvuru için tıklayın.

3 Yorum

  1. faruk karadeniz 1 Mayıs 2014

    1978 konya ılgın doğumluyum mesleğim makina modelci iş arıyorum. yardmcı olursanız sevinirim iyi günler.

  2. erkan demirci 5 Şubat 2015

    şeker fab çalışmak ist konya dogumluyum geregini arz ederim iyi günler

  3. Ahmet uçar 21 Ocak 2018

    Turizimhotelcilikten yetişme sıcak soguk ve tatli ustasıyım ! E . Sınıfı ehliyetim var.mylm. [email protected] cep 0543 230 9839. Sağılar.Ahmet Uçar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir