İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Konya Şeker Fabrikası Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Konya Şeker Fabrikası Personel Alımı

En değerli özkaynağının çalışanları olduğunu belirten Konya Şeker Fabrikası personel alımı ilanlarına devam etmektedir. Giderek büyümeyi hedefleyen şirket, organizasyon yapısı ile fark yaratmak adına başvuruda bulunan adayların, temel yetkinlikleri karşılayabiliyor olmasına dikkat etmektedir.

Konya Şeker Fabrikası işçi alımında ise kişinin performansının yüksek olması, öz değerlere saygılı olması ve gelişime açık olması gibi kriterler ön planda tutuluyor.

Konya Şeker Fabrikası Personel Alımı

Konya Şeker Fabrikası Çalışma Şartları

Türkiye’nin en büyük fabrikalarından biri olan Konya Şeker Fabrikası, aynı zamanda ülkemizin en büyük üretici firmalarından da birisidir. Bu kapsamda vatandaşlarımıza sürekli olarak iş olanağı sunan Konya Şeker Fabrikası çalışma şartları, memur ve işçi alımlarına göre değişmektedir.

Memurlar sabah 08:00, akşam 18:00 aralığında görevini sürdürürken işçiler ise vardiyalı sisteme dahil olabiliyorlar ayrıca işçi sendikasına üye olunması şart koşuluyor.

Konya Şeker Fabrikası eleman alımı sonrasında günlük yevmiyeyi, brüt üzerinden hesaplayarak aylık maaş ödemesi yapmaktadır. Sendika üyeliği için de senelik belirli bir yevmiye, ikramiye olarak maaşlara yansıtılmaktadır.

Firmaya iş başvurusunda bulunan bireyler daha önce Limak Holding, AYPE Fabrikası, ANA Gıda, Eti Maden İşletmeleri ve Ankara Şeker Fabrikası’nın iş ilanlarını da incelediler.

Konya Şeker Fabrikası İş İlanları

Konya Şeker Fabrikası iş ilanları, şirketin büyüme hedefleri doğrultusunda birçok fabrika ve marka için oluşturulmaktadır. Çünkü Konya Şeker, bünyesinde çok sayıda fabrika ve marka barındırmaktadır.

Genel olarak ilanları incelediğimizde ise Manisa ve Konya illerinde alımların sık sık gerçekleştiğini gözlemliyoruz. Şirketin Konya Şeker Fabrikası engelli alımına dair aktif bir ilanı bulunmadığı için engelli adayların genel başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Konya Şeker Fabrikası İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Konya Şeker, taşra ve fabrika teşkilatında çalıştırılmak üzere ihtiyaç duyduğu işgücü talebini resmi gazetede ve Türkiye İş Kurumu’nun web sayfasında yayımlamaktadır. Ayrıca buradan da bilgi alabilirsiniz.

Konya Şeker Fabrikası başvuru için bu kaynakların takip edilmesi ve belirtilen tarih aralıklarında müracaatların gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Peki, başvuru işlemleri nasıl yapılır ve hangi adımların izlenmesi gereklidir?

İlanların yayımlanmasından itibaren ülke bazında Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine giderek, Konya Şeker Fabrikası iş başvuru formu doldurarak şahsen müracaat işlemleri yapılabilir. Başvuruya dair detaylar ise İŞKUR’un resmi web sitesinden öğrenilebilir ya da şubelere gidilerek de bilgi alınabilir.

3 Yorum

  1. faruk karadeniz 1 Mayıs 2014

    1978 konya ılgın doğumluyum mesleğim makina modelci iş arıyorum. yardmcı olursanız sevinirim iyi günler.

  2. erkan demirci 5 Şubat 2015

    şeker fab çalışmak ist konya dogumluyum geregini arz ederim iyi günler

  3. Ahmet uçar 21 Ocak 2018

    Turizimhotelcilikten yetişme sıcak soguk ve tatli ustasıyım ! E . Sınıfı ehliyetim var.mylm. [email protected] cep 0543 230 9839. Sağılar.Ahmet Uçar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir