Konya Şeker Fabrikası Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Konya Şeker Fabrikası’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Konya Şeker Fabrikası bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Konya Şeker Fabrikası personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Fabrika 1954 yıllında üretime başlamıştır.Şirketin en büyük hissedarı Konya Pancar Ekicileri Kooperatifidir. 10.000’e yakın kişiye istihdam sağlamaktadır. Yaklaşık 40 bin çiftçiyle de sözleşmeli tarım yapılmaktadır.

Türkiye’nin toplam pancar şekeri üretiminin yaklaşık yüzde 22’sini gerçekleştiren Konya Şeker, Türkiye’de ilk ve tek sıvı şeker tesisine sahiptir. Konya Şeker, sanayi faaliyetlerini 9 kampüs ve 2 yerleşke ile günümüzde sürdürmektedir.

Konya Şeker Fabrikası Personel Alımı ve İş İlanları

Konya Şeker İş İlanları

Konya şeker uzun süredir bu sektörde bulunmakta olup 45 üretim tesisiyle faaliyet göstermektedir. Bu da yoğun bir iş gücüne neden olmaktadır. Fabrikalarımızda binlerce eleman çalışmakta olup bunları yol, yemek gibi türlü ihtiyaçları karşılanmaktadır. Yine çalışanlarımız iyi çalışma koşullarında faaliyet göstermesi amaçlanmaktadır.

fatgpt

Çeşitli yiyecek, tatlı, çikolata, et ve süt, yağ, hayvancılık gibi birçok sahada hizmet vermekte olup dilediğiniz pozisyona kriterleri karşıladığınız takdirde başvurabilirsiniz. Amacımız tüketiciler için en kaliteli ürünleri hazırlamak olup bunu da gerekli mesleki bilgi ve beceriye sahip çalışanlarımızla beraber yapmaktayız.

Nasıl Başvurulur?

Birçok alanda hizmet vermekte olan Konya Şeker çok geniş bir yerleşke ve üretim ağına sahiptir. Bu da birçok kişiye iş imkânı sumaktadır. Firmamıza başvuru yapmak için ise öncelikli olarak internet üzerinden konyaşeker.com’ a girip kurumsal seçeneğinin üzerine gelip seçeneklerden iş başvuru formuna tıklaya bilirsiniz.

Burada kişisel bilgileriniz, eğitim durumu, iş tecrübesi gibi kısımları atlamadan doldurup CV oluşturabilirsiniz. Bunları doldurduktan sonra başvuruyu gönder butonuna tıklayıp başvurunuzu bize iletebilirsiniz. Bizde ihtiyaç halinde sizlerle iletişime geçeceğiz.

Yine Anadolu Birlik Holding sitesine girip insan kaynakları bölümünden iş başvuru formunu seçebilirsiniz. İşe alımlarında ise organize, toplumlu beraber iş birliği içinde koordineli çalışabilecek kişiler seçilmektedir. Çalışanlarımızın güvenliği ve sağlığı önceliğimiz olduğu için her türlü sağlık ve güvenlik önlemimiz alınmıştır.

Başvuru için tıklayın.

Çalışabilecek Pozisyonlar

  • Satış: Alım ve satım yapacak, müşterilerle iyi iletişim kuracak
  • Üretim/imalat: İnsanların ihtiyaçlarını karşılamak için hammaddeyi işleyerek kullanılır hale getirecek
  • Hizmet: Tüketicilerin ihtiyaçlarını anlayan ve onların karşılanmasını sağlayan kişiler
  • Muhasebe: Mali bilgileri kayıt etme, hesaplama, analiz etme ve yorumlamak

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı:18

Çalışma Saatleri:Hafta içi 08:00- 18:00

Alım Yapılacak Şehirler:Türkiye Geneli

 

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

3 Comments

  1. 1978 konya ılgın doğumluyum mesleğim makina modelci iş arıyorum. yardmcı olursanız sevinirim iyi günler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*