Kolan Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

İstanbul ve Kıbrıs’ta sağlık hizmetleri sunan Kolan Hastanesi, hastalara yeni tanı, teşhis, tedavi ve ameliyatları sunabilmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. İnsan sevgisi ve hasta odaklı yaklaşımıyla kaliteli hizmetlere sahiptir.

Hizmetlerine 1997’de başlayan kurum, toplamda 40 ameliyathaneye, 250 yoğun bakım yatağına, 980 servis yatağına ve 1230 yatak kapasitesine sahiptir. 40 üzeri branşta hizmet sunmaktadır.  450 üzere hekime, toplamda 3000 personele sahiptir.

Hasta memnuniyeti ve güvenliğini ön planda tutan kurum, bunun için gerekli tüm önlemleri, tedbirleri almaktadır.

Kolan Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Kolan Hastanesi İş İlanları

Kolan Hastanesi özel bir sağlık kurumu olarak çok sayıda personele sahiptir. Ancak bilime takip eden ve yatırımlarla hastalara sunan yapısı nedeniyle her yıl büyümesini devam ettirmektedir. Bu kapsamda yeni personel alımları da gerçekleştirilmektedir.

Bu sayede sunduğu hizmetlerin kalitesi de sürekli arttırılmaktadır. Eğer çıkan fırsatları takip etmek ve iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız, düzenli aralıklarla kontrol etmeniz tavsiye edilir. Hastanenin ihtiyaçları kapsamında duyurulmaları nedeniyle, adayların sürekli incelemesi önerilir.

İş ilanlarını nerede bulacağınızı bilemiyorsanız, çevrimiçi kariyer sitelerini kontrol edebilirsiniz. Buna ek olarak hastanenin kendi web adresi de duyurular için incelenebilir.

Kolan Hastanesi Personel Alımı

Kolan Hastanesi iş alımlarında kullanılabilecek iki farklı metot vardır. Bunlardan birincisi hastanenin kendi sitesini kullanmaktır. Eğer resmi sayfası ziyaret edilirse, üst menüde yer alan kurumsal sekmesi üzerinden insan kaynakları bulunabilir.

Buna tıklandığında hemşirelik, sağlık memuru, muhasebe görevlisi, depo sorumlusu gibi bir takım pozisyonların olduğu görülür. Başvurmak için bunlardan herhangi birine tıklayarak, CV göndermeniz yeterlidir.

İkinci başvuru şekli ise kariyer platformlarını değerlendirmektir. Özel bir hastane olduğu için buradan da iş ilanları verilebilir. Eğer buraları kontrol eder ve çıkan duyurulara başvuru yaparsanız, hastane yetkilileri sizinle irtibat kurabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*